Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Google Pixel 4a, Delikli Ekranıyla Sızdı

Google Pixel 4a, Delikli Ekranıyla Sızdı

Pixel 4 ve Pixel 4XL’yi tanıtan Google, artık bu telefonların bütçe dostu sürümleri üzerinde çalışıyor. Bu telefonların dizaynlarını gösteren çizimler, daha evvel Galaxy S11, Huawei Pro üzere telefonları sızdıran @OnLeaks sayesinde internete sızdı.

Sızan çizimlerde Pixel 4a’nın ekranının sol üst bucağında bir kamera deliği görünüyor. 5,6 inçlik Pixel 3a’ya karşılık olarak telefonun 5,7 yahut 5,8 inç ekran boyutuyla geleceği söyleniyor. Buna rağmen telefonun boyutları küçülen üst ve alt çerçeve sayesinde daha küçük.

Mat bir art yüzeye sahip olan Pixel 4a, Pixel 4’teki üzere bir kamera çıkıntısıyla geliyor. Fakat gerideki kamera sayısı Pixel 4’teki üzere iki değil, yalnızca bir. Bununla birlikte odaklanmaya yardımcı sensörlerin kamerayla birlikte geleceği belirtiliyor. Pixel 4a’nın art yüzünde bir parmak izi tarayıcısı da bulunuyor.

Telefonun USB-C portu altında, 3,5mm kulaklık girişi ise üstünde bulunuyor.

Pixel 4a’nın tam olarak hangi teknik özelliklerle geleceğine dair bir malumat yok ama cihaz, orta seviye Snapdragon 700, 4GB RAM ve 64GB ortamıyla gelebilir. Pixel 4a’nın her sene çoklukla mayısta yapılan Google IO 2020 etkinliğinde tanıtılması bekleniyor.

Yorum Ekle