Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Fallout 76 Oyuncularına Hacker Şoku!

Fallout 76 Oyuncularına Hacker Şoku!

Bethesda’nın geçtiğimiz yıl büyük umutlarla beklenen, lakin piyasaya çıktığında mahsusen bug’ları sebebiyle değerli bir kesim için büyük hayal kırıklığı yaratan Fallout 76, sonradan gelen güncellemelerle biraz toparlanmış ve Fallout cihanını sevenler tarafından kabul görmüştü. Gelgelelim Bethesda anlaşılan Fallout 76 ile sınanmaya devam ediyor. Çünkü bu sefer de hacker’lar oyuna damgasını vurdu!

Reddit forumlarında dolaşan ve sonradan Bethesda tarafından da onaylanan gönderilere nazaran Fallout 76’ya şu sıralar hacker’lar musallat olmuş. Açık oyun sunucularına saldıran hacker’lar, oyuncuların tüm envanterini çalabiliyor. İşin berbat kısmı ise, tüm envanteri çalınan oyuncuların bir devirler sahip olduğu eşyaların geri getirilememesi. En azından Bethesda’dan şu kadar bu mevzuda bir şey yapamamış. Reddit’te belirtilen sözlere nazaran Bethesda, kaybolan eşyaların geri yükleyemiyor.

Pekala, Fallout 76 oyuncuları hacker’lardan nasıl korunabilir, envanterlerindaki silah, zırh ve araç gereçleri nasıl koruyabilirler?

Fallout 76 Hacker’larından Nasıl Korunabilirsiniz?

Şu an için bunun yolu net olarak bilinmese de en berrağı herkese açık oyun sunucularından şu sıralar uzak durmak. Yahut envanterinizi yedekleme yoluna da gidebilirsiniz.

Bethesda, yaptığı açıklamada, bahis üzerinde çalıştıklarını belirtiyor. Bakalım Bethesda, yola bed başlayan Fallout 76 için bu buhranı de atlatabilecek mi? Daima birlikte göreceğiz…

Yorum Ekle