Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Excipial Lipo ne işe yarar? Excipial Lipo nasıl tasarrufu Excipial Lipo fiyatı 2020

Excipial Lipo ne işe yarar? Excipial Lipo nasıl tasarrufu Excipial Lipo fiyatı 2020

Hem nemlendirici özelliği hem de mütenasip fiyatıyla son günlerde bayanların cilt bakım rutinine eklediği Excipial Lipo Emülsiyon sağladığı yararlarla herkesi şaşırtıyor. Dermatoloji eksperlerinin önerisi üzerine tasarrufu adeta cildi pürüzsüz ve sağlıklı görünüme kavuşturan Excipial Lipo nasıl kullanılır, fiyatı ne kadardır ve yan tesirleri nelerdir? sizlerle paylaşıyoruz.

Excipial Lipo; deri üzerindeki tabakanın yumuşatılmasında kıymetli rol oynayan bir ilaçtır. Yumuşatıcılar ve Koruyucular olarak isimlendirilen bir ilaç kümesine dahil edilen bu losyonun etken unsuru Üre’dir. 100 gramında 2 gram Üre içeren Excipial Lipo, su geçirmeyen özelliğiyle cildin kolay kolay emilmesini sağlayarak tesirini gösterir. Ağzı polipropilen kilitli kapakla kapatılmış, 200 ml renkli emülsiyon görünümlü, hafif parfüm kokulu emülsiyon içeren polietilen şişede sadece eczanelerde satışa sunulan Excipial Lipo, kesinlikle eksper tavsiyesi üzerine kullanılmalıdır. İçerisinde bulunan erken unsuruna alerjiniz varsa daha büyük sıhhat dertlerine yol açabilir. 

EXCİPİAL LİPO EMÜLSİYON NERELERDE KULLANILIR?

Cildi nemlendirmede nispeten başarılı olan bu losyon, kuru ciltle başa çıkamayanların mucize ilacıdır. Kırmızı ve leke formunda oluşan egzama tedavisinde de kullanılabilir. Dirsek,diz,topuk, ayak altı üzere bölgelerde aşınma, yarılma ve nasır var ise bu losyonu uygulayabilirsiniz. 

İsilik tedavisindenden pürüzlü ciltlerin düzgünleştirilmesine kadar tesir eden bu losyon, atopik egzama tedavisinde kullanılabilir. 

Gül illetinde destekleme tedavi gayesiyle kullanılır.

EXCİPİAL LİPO EMÜLSİYON NASIL KULLANILIR?

Tertipli bir formda kullanıldığında kolay kolay yararını göreceksiniz. İlk olarak uygulanacak nahiyeyi şıkça temizleyin. Elinize nohut tanesi kadar alıp, parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulayın. Gün içerisinde 2 ya da 3 kere sürmeniz kâfi olacaktır.

EXCİPİAL LİPO EMÜLSİYON NE KADAR?

Excipial lipo fiyat 200 ml 24.60 TL’den satılmaktadır. Reçetesiz satılan bir eserdir, bundan ötürü da devlet tarafından karşılanmıyor. 

Yorum Ekle