Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Emla krem ne işe yarar? Emla krem fiyatı 2019, Emla krem tasarrufu

Emla krem ne işe yarar? Emla krem fiyatı 2019, Emla krem tasarrufu

Eczanelerde satış rekorları kıran tıpkı devranda kullananların şad kaldığı Emla krem hakkında merak ettiklerinizi sizlerle paylaşıyoruz. Münhasıran ağda sırasında acıya dayanamayanların ülkü kremi olacak. Emla krem ? Emla krem nasıl kullanılır? Emla krem fiyatı 2019 nedir? Merak ettiğiniz tüm soruların karşılığı bugünkü metnimizde.

Bıraktığı tesirlerle içtimaî medyada kıran Emla krem, uygulandığı ortamın kısa vadede uyuşmasını sağlıyor. Hücre zarındaki hadlere zarar vermeden tesir eden Emla krem, günümüzün en çok araştırılan ve ağda sırasındaki acıyı en aza indirmek için kullanmayı düşündüğü kremler arasında. Hatunların merak ettiği bu kremi yalnızca ağda sırasında değil, lazer epilasyon ve  cerrahi işlerde de kullanabilirsiniz. Kompetan tabiplerin sair kremlere nazaran daha hafif olduğu için kullanmayı tercih ettikleri Emla kremin içerisinde Lidokain ve Prokain bulunur. Bu etken unsurlar kısa müddette bölgesel uyuşmaya imkan sağlıyor. 

Sürüdüğü yerde acıyı azaltması sebebi ile sıklıkla tercih emla kremi epilasyon sırasında acıyı azaltmak için, çoklukla derinin ince olduğu kol yahut kaş üzere mekandaki tüyleri alırken acıyı en aza indirmek için ya da sünnet yapılmadan önce ve daha sonra acıyı azaltmak için kullanılır. Evlatların küçük yaşta kulaklarını deldirmek istiyorsanız ve acısız olmasını istiyorsanız Emla kremi kullanabilirsiniz.

EMLA KREM NASIL KULLANILIR?

Emla kremi kullanmadan evvel kesinlikle yerin nezih olmasına dikkat etmelisiniz. Temizledikten sonra nohut tanesi kadar kremden alıp, ince tabaka halinde ovarak sürün. Sürdüğünüz nahiyeyi bezle kapatarak yarım saat kadar bekletin. Gazlı bez ya da pamukla temizleyip uyuşmasını sağlayabilirsiniz. 

AĞDA ÖNCESİ EMLA KREM NASIL SÜRÜLÜR?

Derinin ince olduğu kısımlarda kullanılan ve acısız bir ağda geçirmek isteyen kadınalr için az ölçüde emla krem sürerek 1 saat kadar bekletin. Kaş ortamına uygularken çok dikkatli olmalısınız, göze katiyetle temas ettirilmemelidir. 

EMLA KREMİN FİYATI NEDİR?

Emla krem Eczane Satış Fiyatı ( KDV Dahil ) 131.60 TL‘dir.

Yorum Ekle