Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Dev Philips 439P9H SuperWide Monitör Geliyor!

Dev Philips 439P9H SuperWide Monitör Geliyor!

Önder ekran kompetanı ve Philips monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, 439P9H SuperWide kavisli LCD ekranı piyasaya çıkartıyor. 49 inçlik (124 cm) formatın muvaffakiyetinin akabinde, Philips 439P9H büyüyen ultra geniş ailesine bir de 43 inçlik (110.2 cm) bir seçenek ekliyor. Lüks genişlikte bir çalışma meydanı ve göz kamaştırıcı DisplayHDR 400 teknolojisi ile donatılan bu monitör, dahili bir USB-C kenetleme istasyonu, Windows Hello açılır kapanır bir webcam, MultiClient Integrated KVM anahtar üzere üretkenlik artıran özelliklerle dolu. Üstelik, baştan sona keyifli bir deneyim sağlamak için tasarlanmış çok sayıda konfor artıran özelliğe de sahip.

Kapsayıcı görüntüleme

Philips 439P9H finans, bankacılık ve öbür B2B kesimlerinde çalışanlara her gün en düzgün performansı sunmaları için gereksinim duydukları bütün kapsamı sunuyor. Geniş, 32:10 SuperWide formatı ve 3840 x 1 çözünürlük ile, bu model iki adet 16:10 yüksek performans monitörünün bölgesine geçebilir, böylelikle hem kablo yayıntısını azaltır hem de devir ve yan tasarrufu sağlar. 1800R kavis, kullanıcının izleme meydanını genişletmek, dikkatinin dağılmasını azaltmak ve yan görüş meydanına girmek için tasarlandığından, optimal görüntüleme konforu sağlarken bir yandan da kapsayıcı, zarif bir sürükleyicilik tesiri ile de konsantrasyonun ağırlaşmasına yarar sağlar. MultiView teknolojisi ve MultiClient Integrated KVM anahtar ile donatılan Philips 439P9H canlı ikili ilişkiyi ve görüntülemeyi mümkün kılarak kullanıcıların eş devirli olarak çoklu cihazlar ile çoklu vazife yürütmelerine imkan tanır. Ayrıca VESA sertifikalı DisplayHDR 400, nitekim ufuk açıcı bir görüntüleme deneyimi için olağandışı parlaklık, renkler ve kontrast da sunar. Üstelik oyun seven kitle için de, Adaptive Sync teknolojisi iştah açıcı akıcılıkta, süratte, bozukluk içermeyen bir oynanabilirlik sağlar.

Kolay kenetleme

Devrandan tasarruf etmek ve üretkenliği artırmak isteyenler için karşılık, Philips 439P9H. Güç menşesi da olan dahili bir USB-C kenetleme istasyonuna sahip bu monitör, geniş yelpazede rahat birtakım işlevsellikler sunuyor, üstelik tek bir ince ve çevrilebilir USB-C konektörü ile. Tuş kadrosu, fare ve RJ-45 Ethernet kablosu üzere etraf üniteleri monitörün kenetleme istasyonuna direkt takılabilir. Başkaca bir dizüstü bilgisayar da yüksek çözünürlüklü görüntüler, muhteşem süratli data iletimi ve şarj için monitöre bağlanabilir. Konektivite hiç bu kadar kolay ya da esnek olmamıştı.

Rahat çalışma Philips 439P9H

Güçlü, üretken, izlemesi bir zevk olan Philips 439P9H monitörü, 1086.69 USD tavsiye edilen perakende fiyat üzerinden Kasım ayı içinde piyasada bulunabilecek.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle

© 2013 -2022 Soru CVP - [email protected]
Sorucvp.net danışmanlık, soru ve cevap içerikleri'nin doğruluklarını kontrol etmez.
İçeriğin doğruluğunu garanti etmez. Sayfayı daha iyi görüntülemek için Google Chrome tarayıcısını kullanmanızı öneririz.