Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Coresatin krem ne işe yarıyor? Coresatin krem tasarruf klavuzu! Coresatin krem 2020

Coresatin krem ne işe yarıyor? Coresatin krem tasarruf klavuzu! Coresatin krem 2020

Son yıllarda hatun platformlarının en çok konuşulan kremlerinden biri olan Coresatin, eksperlerin birtakım cilt sıkıntılarıyla karşı zıdda kalanlar için önerdiği eserlerden biridir. Üç farklı seçeneği ile önümüze çıkan Coresatin krem ne işe yarıyor? Coresatin krem nasıl kullanılır? Merak ettiğiniz tüm soruların cevabı metnimizde.

HABERE ILIŞKIN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN

Coresatin krem; sivilce, akne, leke, yara üzere farklı cilt problemlerini tedavi etmek gayesiyle hekimler tarafından reçete ediliyor. Pembe, mavi, mor, yeşil üzere farklı renkleri bulunan bu kremin içerisinde üre, B6, aloe vera, E vitamini, allantoin üzere farklı unsurlar bulunuyor.  Cildi onararak, yeni hücre oluşumuna yardımcı olan Coresatin krem, adeta bir peeling ve tonik üzere eder, cildi gerginleştirir ve daha parlak ve canlı bir cilde kavuşmanıza imkan tanır. Her cilt tipi ve cilt sorunu için farklı üretilen kremi eczanelerin yanı sıra e-ticaret sitelerdeki eczanelerden de satın alabilirsiniz. Ancak Coresatin krem kullanmaya başlamadan evvel kesinlikle hekiminize danışmalısınız.

PEKALA CORESATİN KREMİN CİLDE YARARLARI NELERDİR?

Eczanelerde hem reçeteli hem de reçetesiz bir formda satılan bu krem, 12 farklı renk seçeneğiyle görenleri şaşırtıyor. Her biri başka bir cilt sıkıntısını gidermeye yarayan bu kremler ciltte gözetici bariyer oluşturarak, güneş ve soğuk hava üzere çevresel etmenlere karşı korur.

Çoklukla hassas cilde sahip olanların yaşadığı iltihap ve bakteri oluşumunu önemli orantıda ortadan kaldırır. Bilirkişilerin mavi renkte olanı önerdiği bu krem, egzama ve kuru cilt tedavisinde kıymetli rol oynar. Cildi kısa vadede nemlendirerek, besler tıpkı zamanda alerjik reaksiyon oluşumunu önler.

Cilt kuruluğunun beraberinde getirdiği cilt pullanmasına ve cilt döküntülerine âlâ gelir. Meyyit derileri temizleyen Coresatin krem, toksinlerden arındırır, cildi yeniler ve kırışıklıklarla savaşır.

CORESATİN KREM NASIL KULLANILIR?

Coresatin kremin en kıymetli noktası saf ve arındırılmış bir cilde uygulanmasıdır. Kremi uygulayacağınız kesiminiz makyajdan ve kirden arınmış olmasına dikkat etmelisiniz. İnce bir tabaka halinde olmak üzere gün içerisinde 2 sefer pratiğiniz yerinde olacaktır. Kremi cildinize sürmeden yani kullanmaya başlamadan evvel kesinlikle kremin içeriğini de okumalısınız.

CORESATİN KREMİN YAN TESIRLERI VAR MIDIR?

Coresatin kremi bilinçsiz ve doz aşımı yaparak kullandığınızda birtakım yan tesirlerle karşılaşabilirsiniz. Bu yan tesirler arasında baş dönmesi, mide bulantısı, nefes almada güçlük çekme, ciltte kızarıklık, pullanma ve tahriş mahal alır. Bu durumlardan rastgele biriyle karşılaştığınızda kesinlikle hastaneye gitmelisiniz.

ANA RENKLERDEN OLUŞAN CORESATİN KREMİN ÇEŞİTLERİ NE İŞE YARAR?

Coresatin Pembe Krem:

Rastgele bir kortizon bulunmayan pembe kremin içerisinde E ve B6 vitaminleri bulunuyor. Tıpkı devranda cildi onarmada vazifeli olan panthenol, allantoin, bisabolol üzere yardımcı unsurlarda nokta alır. Genelikle evlatlar ve bebekler tarafından da tasarrufa münasip olan bu krem, hafif ya da şiddetli dermatit meselesine âlâ gelir.

Coresatin Sarı Krem:

Gerilim,kuru cilt ve sonrasında gelişen sebepler sonrasında oluşan  Seboreik dermatiti tedavi etmek için Coresatin sarı kremi kullanabilirsiniz. Cildin kısa müddette yenilenmesini ve onarılmasını sağlayan bu krem, hiçbir formda kortizon içermez.İçerisinde bulunan unsurlar sayesinde egzamayı geçirir. Krem, 15 yaş üstü genç ya da yetişkin herkesin tasarrufu için münasiptir.

Coresatin Mor Krem:

Umumiyetle sıradan yahut karma cilde sahip olanlar için uzmanalr tarafından önerilen Coresatin mor krem,  cildi besler ve cildin daha canlı görünmesine imkan sağlıyor. Cildiye tabiplerinin sıklıkla önerdiği bu kremi mantar, ameliyat yahut travma sonrasında oluşan bakterileri gidermede epeyce tesirlidir.  Antiseptik bir yanı bulunan mor kremin içeriğinde aloe vera, nane yağı, E vitamini, B5 vitamini, gliserin üzere birtakım unsurlar bulunur.

Coresitin Mavi krem:

Saç ve ciltte oluşan dermatit üzere kabuklu kepeklerin giderilmesini sağlayan mavi krem, son nokta başarılı bir ilaçtır. İçerisinde gliserin, aloe vera, allantoin, bisabolol, E vitamini, propolis vb. hususlar bulunan Coresatin krem, her yaştan hastaların kullanabileceği bir içeriğe sahiptir. Antimikrobiyel tesiri sayesinde bakteri ve mantarları öldürür.

CORESİTİN KREM FİYATLARI NELERDİR?

Coresitin krem eczanelerde fiyatı umumide çeşidine ve tasarruf meydanına bağlı değişiklik göstermesine rağmen ortalama 45 ile 60 TL arasında satılmaktadır.

Coresatin Mavi krem: 69,90 TL

Coresatin Mor Krem: 69,90 TL

Coresatin Sarı Krem: 69,90 TL

Coresatin Pembe Krem: 69,90 TL

Yorum Ekle