Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Hirudoid Forte Jel faydaları! Hirudoid Forte Jel tasarruf kılavuzu! Hirudoid Forte Jel fiyatı

Hirudoid Forte Jel faydaları! Hirudoid Forte Jel tasarruf kılavuzu! Hirudoid Forte Jel fiyatı

Burun ameliyatından sonra şiddetli raddede morluk ve göz altı kesimlerinde kararmalarla karşılaşanların teklif için internet üzerinden araştırma yaparken karşılaştıkları Hirudoid Forte Jel, hakkında tüm detayları araştırdık. Hirudoid Forte ne işe yarar? Hirudoid Forte Jel nasıl kullanılır? Hirudoid Forte Jel fiyatı haberimizin detaylarında.

Etken maddesi kondoroitin polisülfat isimli kimyasal yapıdan olan Hirudoid Forte Jel, 100 gramının içerisinde 445 mg etken husus bulunmaktadır. Yardımcı unsurları ise miristil alkol,cutina, trigliserit, bentonit,izopropil alkol,dezenfekte edilmiş su,rosemary oil üzere hususlar bulunmaktadır. İçerisindeki unsurlara karşı alerjiniz var ise katiyetle kullanmamalısınız. Mahsusen morluklara karşı tesirli olmasıyla kompetan hekimlerin önerdiği bu yalnızca eczanelerde satılıyor. Kendisine has kokusu,plastik kapağı beyaz ve açık bej renkli bir yapısıyla bilinen kremdir. Metal tüplerde eczanelerde satışa sunulmaktadır. Yalnızca morlukları geçirmekte tesirli olmayan zedelenen derinin süratli biçimde onarılması konusunda epeyce başarılı olan Hirudoid Forte Jel, kesinlikle bir doktora danışarak kullanmalısınız. Santa Farma ilaç sanayi tarafından yabancı lisans ile üretilen bu jelin erideki yangı hissini ortadan kaldırır. Her meskende bulunması gereken Hirudoid Forte Jel, kanın pıhtılaşmasını önlüyor. 

Morluk,çürük,kan oturması ve ödemin giderilmesi süratli halde sağlayan Hirudoid Forte Jel, “burkulma, ezilme, eklemlerde su yekuna ve şişme üzere hematomlu yahut hematomsuz saklı yaralar ve spor yaralanmalarında, yüzeysel flebitin lokal tedavisinde” reçete ediliyor. 

HİRUDOİD FORTE NASIL KULLANILIR?

Bu kremi kesinlikle ve kesinlikle hekim reçetesi üzerine kullanmalısınız. Bu kremi 3-5 cm büyüklüğünde cildinizdeki hastalıklı kesime hafifçe ve nazikçe parmaklarınızla sürmelisiniz. 2 haftalık tasarrufa karşın şikayetlerinizde rastgele bir azalma ile karşılaşmamanız durumunda hekiminize görünmeyi unutmamalısınız. 

HİRUDOİD FORTE NE KADAR?

Hirudoid forte fiyatı 14.86 TL’den eczanelerde satılmaktadır. 

Yorum Ekle