Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Scarfin krem ne işe yarar? Scarfin krem tasarruf kılavuzu! Scarfin krem 2020 fiyatı

Scarfin krem ne işe yarar? Scarfin krem tasarruf kılavuzu! Scarfin krem 2020 fiyatı

Cildinizdeki yara izlerin yok etmek tıpkı vakitte oluşan renk eşitsizlikleri ortadan kaldırmak istiyorsanız kullanabileceğiniz mucize doğal içerikli bir kremi sizlerin beğenisine sunuyoruz. Son günlerde ismini sıkça duyduğumuz Scarfin krem hakkında bir yaptık. Scarfin krem ne işe yarar? Scarfin krem nasıl kullanılır? sorularının cevabı metnimizde.

Scarfin krem; bitkisel özlere sahip katiyen kimyasal içermeyen bir bakım kremdir. Yara, çizik ve kaza sonucu oluşan yaralanmaların neden olduğu izleri yok etmekte nispeten başarılı olan bu krem, kalonji, propolis, morigol ve St Jhon’s wort bitkilerinin özleri sayesinde cilde mükemmel tesirler bırakır. Son günlerin en âlâ yara izi kremlerinde biri olan Scarfin krem yara yada yanık izinin boyutuna ve büyüklüğüne 1 ay içerisinde geçirebilmektedir. Tam olarak 4 ile ay 6 kesin sonuç veren scarfin kremin vesair tasarruf ortamları ise;

Sezaryan sonrası oluşan izler,

Dermapen, dermaroller pratikleri sonrası,

Altın iğne ve cilt lazer tatbikleri sonrası,

Estetik süreçler sonrası cilt onarımı,

Ameliyat izleri,

Dikiş izleri,

Tırnak izi,

Kaza yada darbe sonucu oluşan izler ve deri çizikleri,

 Kilo yada veladet sonrası oluşan deri çatlakları

Akne yada sivilce izleridir.

SCARFİN KREM NASIL KULLANILIR?

Tasarrufu nispeten kolay olan scarfin krem kapanmış yada güzelleşme sürecine girmiş yara izinin üzerine günde 2 kere olmak üzere sabah ve akşam sürülmesi gerekmektedir.

Sürüldüğü ortamda su geçirmez ince tabaka oluşturan krem yaranın hem nemli kalmasını sağlar hemde güzelleşme sürecini hızlandırır. Bilhassa kurumuş ve kabuk tutmuş yaranın birinci olarak nemlenmesini daha sonra ise uygunlaşmasını sağlar. Yara, yanık, dikiş izi ve ameliyat izi ne kadar eski ise güzelleşme süreci uzun olabilir.

SCARFİN KREMİN FİYATI

Yara izi tedavilerinde kullanılan Scarfin kremin 40 ml fiyatı 295,00 TL’dir.

Yorum Ekle