Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Control, Yeni Nesle de Gelecek!

Control, Yeni Nesle de Gelecek!

Remedy Entertainment‘ın bu yıl yayımladığı doğaüstü tansiyon oyunu Control, yeni nesil konsollara da gelecek.  Magazine ile yapılan bir röportajda Control geliştirme ekibi, oyunu PS5 ve Xbox Project Scarlett

Baş Programcı Sean Donnelly, daha güçlü donanım ile bir arada geliştiricilerin daha ziyade özgürlüğe sahip olduklarını belirtiyor. Bilhassa yeni SSD’nin öne çıktığını söyleyen Donnelly, artık bu bahiste endişelenmelerinin gerekmediğini ve kullanabilecekleri CPU bandının genişlediğini belirtti.

PS5 ve Xbox Project Scarlett konsolları şu anda pek çok spekülasyonun menşesi durumunda ve her ikisi için de “2020’nin sonları” lisana getiriliyor. Ancak henüz donanım konusunda pek bir detaya sahip değiliz. Her iki konsolun da kaderini belirleyecek ana etmen oyunlar olacağı için de oyuncular doğal olarak hangi oyunların bir sonraki Xbox ve nesline geçeceğini merak ediyor.

Control, şu andaki konsol neslinin donanımını zorlayan bir AAA oyun ve hem PS5 hem de Xbox Scarlett konsolları için kilit değere sahip ışın takibi teknolojisindeki son gelişmeleri kullanıyor. 

PS5 ve Xbox Scarlett, şu an yayında olan oyunları bir sonraki seviyeye taşıyabilecek ve Control, yeni nesil ile güncellenecek oyunlar listesinin içerisinde yan alıyor.

Yorum Ekle

© 2013 -2022 Soru CVP - [email protected]
Sorucvp.net danışmanlık, soru ve cevap içerikleri'nin doğruluklarını kontrol etmez.
İçeriğin doğruluğunu garanti etmez. Sayfayı daha iyi görüntülemek için Google Chrome tarayıcısını kullanmanızı öneririz.