Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
CC krem nedir? CC krem nasıl kullanılır?

CC krem nedir? CC krem nasıl kullanılır?

Kozmetik yerküresinde her geçen gün bir yenilik bayanların ilgi odağı oluyor. Milyonlarca kremin içerisinden geçtiğimiz aylarda aramıza katılan CC krem epeyce merak konusu haline geldi. Bakıldığında öbür kremlerle tıpkı üzere görünen CC krem nedir? CC krem ne işe yarıyor? CC krem nasıl kullanılır? CC krem fiyatları nelerdir? sorularının karşılığı haberimizin detaylarında.

CC kremin Color Correcting olan açılımı yani Türkçe olarak renk düzenleme halinde satışa sunuldu. CC krem cilt rengi ve tonunu eşitleyici olarak biliniyor. Cilt lekelerinden ve kızarıklarından şikayetçi olanlar için üretilen bu krem, cilde fondöten kadar zarar vermemekle birlikte renk tonunu dengeliyor. Kozmetik yerküresinin da ilgisini çeken bu CC kremler, farklı ambalajlarla raflarda yanını aldı. Mahsusen BB kremle arasındaki farkları merak konusu olan CC krem, son aşama ince yapılı olmasıyla yaz aylarında daha sık kullanılabilecek bir eser. Cilde bakım yaparak doğal bir görünüm kazandıran bu krem, zararlı güneş ışınlarına harika bir himaye hizmeti görerek, adeta güneş kremine gereksinim bırakmıyor.

Uzun vade sistemli bir halde kullanıldığında ciltteki lekeleri kaybettiği argüman edilen CC kremlerin en önemli özelliklerinden biri ise nispeten hafif olması. Öteki kategoride bulunan eserlere nazaran cildinizde tartı hissi yaratmıyor. Doğallığa zarar vermiyor.

Sivilceye yatkın olan ciltler için kullanılması önerilen CC kremler, teniniz kızarmış ya da sararmışsa anında tesir gösteriyor.  Antioksidanlarla, C ve E vitaminleriyle dolu olan, BB kremden daha yüksek GKF’ye sahip CC krem ile, cildinizin beslendiğinden ve korunduğundan da emin olabilirsiniz.

CC KREM NASIL KULLANILIR?

Mütenasip eseri temin etmenizin akabinde cildinize fırça yahut parmak darbeleriyle yedirerek yayabilirsiniz. Gün içerisinde tasarrufa iyi olan CC kremler kısa vadede cildiniz ile bütünleşerek doğal bir görünüm sağlar.

Yorum Ekle