Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Casper, Yeni Nirvana C350 Notebook’u Tanıttı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Casper, Yeni Nirvana C350 Notebook’u Tanıttı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Nirvana C350, yüksek performans sunan yeni işlemcisi, konfigüre edilebilen yüksek depolama sahası, hafifliği ve ince çerçevesi ile yeniledi. Intel’in günlük tasarruflar için sunduğu işlemci ailesinin hem Celeron-Pentium hem de Intel Core i3 serisini de barındıran Casper Nirvana C350; bir evvelki nesillere nazaran daha yüksek performans sağlayan işlemcisi ile fark yaratıyor.  2&4 çekirdek, 14nm, 3.10 Ghz seri çekim frekansı özelliklerine sahip Nirvana C350; hem ofis hem de günlük tasarruf için gereken tüm donanıma sahip. Daha yüksek işlemci ve grafik performansı arayan kullanıcılar için yenilenen notebook, kullanıcılarına görülmemiş deneyimler sunmayı vadediyor.

İnce çerçeve, sınırsız ekran:

9mm inceliğindeki ekran çerçevesiyle genişleyen görüş açısı ve 14″ boyutlu ekran imajıyla Nirvana C350, şıklık ve hafiflik arayanların tercihi olurken Anti-Glare özelliğine sahip yansımasız ekranı ile de daha net bir görüntü sağlar. Anti-Glare teknolojisi, ekrana düşen ışıkları absorbe ederek ekranda oluşacak imaj kaybını engellerken tıpkı vakit da TN ekran yapısı sayesinde de manzaraların etraftan net bir formda görülmemesini, böylelikle ofis dışında dahi inançlı tasarruf imkânı sunar.

Daha ince, hafif ve şık:

Hususî alaşımlı yapısı sayesinde plastik materyale sahip olmasına karşın metal görünümü ve sağlamlığı sunan Nirvana C350, hususî tasarlanan metalik gümüş grisi rengiyle kullanıcıların zevkine hitap ediyor. Gün içinde bilgisayarlarını yanlarında taşımak isteyenler için mümkün olabilecek en ince ve en hafif boyutlara getirilen C350, 1,3 kg hafifliğe, 19,9 mm inceliğe sahiptir. 

Sahip olduğu SSD opsiyonu ile vakti bedelli kılan ve gündelik işlerin mühletini en aza indiren Nirvana C350, üretkenlik, optimal devir ve yüksek sürat sunuyor. Daha büyük boyutta depolama isteyen kullanıcılara disk opsiyonlu konfigürasyon sunarken kullanıcıların tüm beklentilerini karşılıyor. 

Nirvana C350, şahsi tasarlanan klavyesi ve makas mekanizması sayesinde tuş basım ömrünü uzatır ve tuş sesinin çıkmasını önlerken kavisli yapısı ile de parmakların tuşlara tam oturmasını sağlayarak ellerin yorulmasını maniler. 

Minimum tüketim, maksimum performans:

4GB belleğine sahip Nirvana C350 ile günlük tasarrufta maksimum performans elde edilir. Entegre RAM teknolojisi olan LPDDR platformunun en yeni sürümü olan LPDDR4 ile de güç tüketiminin minimal hale getirilmesi ile şarja bağlı kalınmadan uzun mühlet kullanılabilir.  Hususî tasarlanmış donanım ve yazılımın birleşmesiyle her sesin filtreden geçerek daha net ve berrak çıkmasını sağlayan geliştirilmiş ses sitemine sahip Nirvana C350, yüksek frekanslardaki seslerin kalitesini korur. Mini HDMI, 2 USB girişi ve 1 SD kartı ile çalışma hayatını kolaylaştıran tahliller sunan Nirvana C350, Windows 10 işletim sistemine entegrasyonlu çalışmak üzere tasarlanmıştır.

Dizaynın yanı sıra cihaz performansında da en son teknolojileri kullanıcıyla buluşturan Casper; incecik çerçevesi ile şık, hafifliği ile fonksiyonel, güçlü işlemcisiyle yeni Casper Nirvana C350’yi bireye kişisel konfigürasyon fırsatlarıyla tüketicilerin beğenisine sunuyor. https://www.casper.com.tr/casper-nirvana-c350

Yorum Ekle