Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Avangers: Infinity War’un Silinen Sahnesi Ortaya Çıktı!

Avangers: Infinity War’un Silinen Sahnesi Ortaya Çıktı!

Avengers: Infinity War içerisinde silinen bir sahneye nazaran Spider-Man (Örümcek Adam) yerkürenin, ya da en azından Guardians of Galaxy‘nin (Galaksinin Koruyucuları) kurtarıcısı olmuş durumda. Yeni yayımlanan Marvel Studios Infinity Saga kutu setinde konum alan silinen sahne, dikkatli bir hayran tarafından internete aktarıldı.

Adam Khan tarafından Perşembe günü Twitter’da yayımlanan sahnede, Doctor Strange (Benedict Cumberbatch) Peter Parker / Spider-Man’e (Tom Holland) “Koruyucuları korumasını” söylüyor. Drax’ın (Dave Bautista), Star-Lord’un (Chris Pratt) ve Nebula’nın (Karen Gillan) ruhlarının, Thanos’un (Josh Brolin) tarafından bedenlerinden ayrıldığını anlatıyor.

Ayrıyeten Strange, Parker’a şayet vücutları ruhlarından uzun bir mühlet başka kalırsa Koruyucuların öleceklerini söylüyor. Parker’ın bunu nasıl düzelteceğini bilmediğini söylemesi üzerine de Strange, Mantis’in (Pom Klementieff) bildiğini belirtiyor.

Mantis Drax’ın vücuduna dokunarak “Uyan” demesinin akabinde ruhu geri dönüyor ve uyanıyor. Saf ki Drax’ın uyanması akabinde yaptığı şey, artık tekrar eden bir şaka haline geldiği üzere, Mantis’e görünüşü hakkında hakaret etmek oluyor.

Parker sair Koruyucuların vücutlarını da Mantis’e getiriyor ve uyanan Star-Lord’a çok ağır olduğu için daima düşürmesinden ötürü ağrı hissedebileceğini söylüyor.

Sahne, muhtemelen 2 saat 40 dakika ile aslında epey uzun olan vadeyi kısmak için sinemadan çıkartıldı. 

Yorum Ekle