Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Apple’ın Beklenen Sürprizi 2020’de Gelebilir!

Apple’ın Beklenen Sürprizi 2020’de Gelebilir!

Apple’ın bir müddettir konuşulan arttırılmış gerçeklik gözlüğü Apple AR için geri sayım başladı. Apple analisti Ming-Chi Kuo‘ya nazaran Apple, Apple AR’ı 2020’de tanıtmaya hazırlanıyor. Bunun yanı sıra Apple, 2020’de sırf arttırılmış gerçeklik gözlüğünü değil, birebir vakitte yeni bir daha tanıtacak.

Apple’ın yeni telefonları iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max‘in devletimizde satışa sunulacağı fiyatlar şimdi açıklandı. Fakat çok geçmeden aileye yeni bir model daha katılacak üzere görünüyor. Geçtiğimiz ay ortaya çıkan raporlara nazaran 2020’nin başında geleceği söylenen Apple’ın “ucuz iPhone” modeli iPhone SE’nin halefi iPhone SE 2, yeni gelen analist raporlarıyla bir nevi doğrulandı. Buna nazaran iPhone SE 2’yi 2020’nin başlarında görebileceğiz.

Kuo’nun iPhone SE 2 için işaret ettiği tarih, 2020’nin birinci çeyreği olurken, Apple AR için ise 2020’nin 2. çeyreğini öngörüyor. Öte yandan yeni iPad Pro hakkında da fikirlerini aktaran Kuo, ToF kameraya sahip ve arttırılmış gerçeklik pratiklerinde kullanılacak olan yeni iPad Pro da, 2020’nin birinci çeyreğinde tanıtılacak.

Yorum Ekle