Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
One UI 2.0’ın Değişiklikleri Ortaya Çıkıyor

One UI 2.0’ın Değişiklikleri Ortaya Çıkıyor

Android 9.0 güncellemesiyle birlikte Samsung, telefonlarındaki kullanıcı arayüzü One UI‘da değerli yenilikler yapmıştı. Resmi olarak yayınlanan Android 10 ile birlikte Samsung’un One UI’da neler yapacağı, ortaya çıkıyor.

Birinci raporlar, One UI 2.0’ın beta sürümlerinin bugünlerde Güney Kore, Almanya ve ABD’deki kullanıcılara ulaşacağını söylüyordu. Beta sürümü bu ayın ilerleyen günlerine ertelense de PhoneArena, güncellemenin elindeki S10+’lara ulaştığını söyledi. Böylelikle One UI 2.0’daki değişiklikler ortaya çıktı.

One UI 2.0, kullanıcı deneyiminde büyük bir değişiklik yapmıyor ve mevcut işlevlerin kimilerinde geliştirmeler yapıyor. Bunlar arasında “tam ekran hareketleri, gelişmiş tek el modu, yeni medya ve cihazlar, yeni pil tasarrufu grafiği, geliştirilmiş dijital huzur, gelişmiş Samsung Internet, Şahıslar, Takvim, Hatırlatıcı, Belgelerim ve Hesap Makinesi, önü yüklü Android Auto” var.

Öbür küçük değişiklikler arasında uygunlaştırılmış cihaz istatistikleri, Always on Display’de parmak izi simgesini gösterebilme ve süratli yanıt ihtarları bulunuyor.

One UI 2.0’ın birinci beta sürümünün S10 serisine ulaşması, akabinde Galaxy Note 10’a gelmesi bekleniyor.

Yorum Ekle