Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Apple, “Müşteri Yorumlarını” Kaldırdı

Apple, “Müşteri Yorumlarını” Kaldırdı

Apple’ın internet mağazasından rastgele bir eser alırken sıradanda diğerlerinin eser hakkındaki tahlillerini görebilirsiniz. Fakat firma, bu işlevi kaldırıyor olabilir.

Apple Store’daki eserlerdeki “Puanlar ve İncelemeler” kısmının en azından ABD, İngiltere ve Avustralya’da artık görünmediği fark edildi. Hafta ahir yaşanan değişikliğin nedeni tam olarak bilinmiyor. Firmanın icmalleri kaldırmasının nedeni, bu kısmın az kullanılması ve bakımının maliyetine değmemesi olabilir. Bir sair neden ise kimi eserlere gelen olumsuz icmalleri gizlemek olabilir. Örneğin Lightning’ten 3.5mm kulaklık jakına dönüştürücü, 735 tek yıldızlı tahlile sahipti ve birçok kullanıcı, iPhone’un kulaklık girişinin kaldırılmasından şikayetçiydi.

Son olarak değişikliğin muvakkat olma ihtimali de var. Firma, kullanıcı tahlilleriyle ilgili bir değişikliği yürürlüğe koymak üzere olabilir ve bu sırada tahlil kısmını süreksiz olarak gizlemiş olabilir. Gerçek nedeni anlamak için şimdilik beklemekten sair tahlil yok üzere görünüyor.

Yorum Ekle