Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
GTFO Geliştiricileri “The Rundown”ı Tanıttı

GTFO Geliştiricileri “The Rundown”ı Tanıttı

GTFO, gerçek bir uğraş arayan oyuncular için FPS tipinde, 4 kişilik co-op aksiyon ve endişe oyunudur. Oyunun geçtiği bölge altı yerküresi Complex’te hayatta kalabilmek için grubunuzun muhabere kurması, koordineli bir formda hareket etmesi ve mermilerinizi dahi sayması gerekmektedir. Mühimmatınız çok kısıtlı, GTFO’da ateş etmek mahalline gizlenerek hareket etmeyi yeğleyebilirsiniz.

Oyunda “Scavenger” olarak, Complex’teki aşamaları tamamlamanız için size vazife buyruğu veren “Warden” isimli bir kuruluş tarafından yönetilmektesiniz. Bu hizmet buyrukları ise GTFO menüsüne giriş yaptığınızda göreceğiniz “The Rundown” da sunuluyor. The Rundown birbirinden farklı katmanlara ayrılmıştır; Complex’te ne kadar derine gidersen, keşifler bir o kadar zorlaşır.

Açıklama görüntüsünde, 10 Chambers Collective’ten Simon Viklund “The Rundown’daki her hizmet buyruğu, muhitin, düşmanların sayısının, maksadın ve vesair tüm faktörlerin değiştiği ve bambaşka bir oyun deneyimi sunduğu Complex’in kısımlarına bir keşif sunuyor.” diyor.

The Rundown’ı bu kadar eşsiz ve heyecan dolu kılan şey ise devri geri sayma özelliği. Vakit dolduğunda The Rundown ve vazifeleri yenileriyle güncelleniyor. Evvelki The Rundown ise artık oynanılabilir olmaktan çıkıyor. Bu sistemi ile 10 Chambers Collective, GTFO’nun dinamiklerini etkin tutarken bir yandan da oyuncu topluluğunu ortaklaşa bir keşfe yönlendiriyor. Böylece oyuncular, arkadaşlarıyla oynayabilecekleri yeni savaşları GTFO’da sıklıkla görebilecekler.

GTFO, bu yıl ahir Steam’de Erken Erişim’e açılmış olacak. Lakin bundan evvel oyunun Beta testi başlayacak, oyuncular www.gtfothegame.com üzerinden kayıt olarak Beta’ya katılabilirler.

Beta süreciyle ilgili olarak 10 Chambers Collective’in Kurucusu Ulf Andersson görüşlerini şöyle aktardı; “GTFO’nun Erken Erişim süreci çok heyecanlı olacak, The Rundown konseptini test edeceğiz; Rundown’da kaç keşif olmalı, ne kadar sürmeli, ne üzere içerikte keşifler sunmalıyız üzere… Co-op seven ve oyunun gelişimini de yakından takip etmek isteyen oyuncuların da ilgisini çekeceği bir devir olacak.”

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle