Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Adidas’tan 2019 Star Wars Koleksiyonu

Adidas’tan 2019 Star Wars Koleksiyonu

adidas, Lucasfilm ile birlikte yaptığı işbirliği kapsamında adidas x Star Wars koleksiyonunu hazırladı. 1 Kasım’da Işın Kılıcı temalı paketle başlayan kapsül koleksiyon, 21 Kasım’da Uzay Savaşı paketi ve 29 Kasım’da Karakterler paketi ile devam edecek. Üç paketten oluşan kapsül koleksiyonun her biri ikonik bir Star Wars detaylarından oluşuyor.

Bir Jedi ve ışın kılıcı arasındaki kırılmaz bağdan esinlenerek tasarlanan Işın Kılıcı temalı paket, her bir siluetin UV orta tabanındaki özellikli kyber kristal temalı ögelerle vurgulanıyor. Koleksiyonda sekiz ferdî basketbol tekrarlaması bulunuyor: Harden Vol. 4, mor aksanlarla tasarlanmış ve Mace Windu’ya atıfta bulunurken, Dame 5 ise Luke Skywalker’ın yeşil ışın kılıcından ilham alıyor. Crazy 1 ve Rivalry Lo dizaynları Darth Vader ve karanlık tarafa ışık tutarken, klasik Top Ten tasarımı ise efsanevi Jedi kahramanı Obi-Wan Kenobi’ye adandı.

Ayrıyeten paket, gücün hem ışık hem de karanlık tarafındaki karakterlerin konum aldığı Pro Next’e ek olarak D.O.N #1 sayısının junior sürümünü içeriyor. Eşsiz Star Wars detayları, Aurebesh belirtme çizgileri tüm siluetlerde bölge alıyor. Ayakkabılar galaksinin resmi yazılı ile de damgalanmış durumda. Işın Kılıcı temalı paketi tamamlamak için de kapüşonlu ya da bisiklet yakalı sweatshirtler ve eşofman altı bulunuyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle