Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
ADATA’dan İşletmelere Kişisel SSD

ADATA’dan İşletmelere Kişisel SSD

Yüksek performanslı DRAM modülü, NAND Flash depolama üniteleri ve aksesuar üreticilerinden biri olan ADATA Technology, son kullanıcılara olduğu üzere işletmelere yönelik de pek çok eser sunuyor. Marka bu bağlamda, işletmeler için sunduğu endüstriyel olgu depolama tahlillerine bir yenisini daha ekledi. Firmanın duyurusunu yaptığı ADATA IM2P33E8 PCIe Gen3x4 M.2 2280 SSD sahip olduğu güvenlik özellikleri, geniş çalışma sıcaklığı aralığı ve yüksek sürat sayesinde done merkezleri, güvenlik ve ulaşım üzere kesimler için ülkü bir tahlil olarak öne çıkıyor.

Yüksek Sürat Yüksek Güvenlik

ADATA’nın PCIe Gen3x4 arabirimini kullanan M.2 formundaki yeni SSD modeli NVMe 1.3 teknolojisinden de faydalanarak saniyede 3500MB’a kadar okuma ve 3200MB’a kadar suratına ulaşabiliyor. Bu sayede eser, 5G, AI ve IoT üzere büyük ölçüde donenin süratli bir halde işlenmesini ve aktarılmasını gerektiren teknolojilerin tesirli biçimde kullanılmasında büyük fark yaratabiliyor. 3D NAND Flash yongalar kullanılarak üretilen IM2P33E8 M.2 SSD, 256GB ile 2TB arasında değişen kapasite seçenekleriyle geliyor. Başkaca eserin 0°C ila 70°C arasında çalışabilen sıradan sürümü yanında -40°C ila 85°C arasındaki sıcaklıklarda çalışabilen dayanıklı bir sürümü de bulunuyor.

Dizaynında olgu güvenliğine de son nokta ehemmiyet verilen ADATA IM2P33E8, Uçtan Uca Şifreleme (E2E) yanında AES ve TCG Opal şifreleme teknolojileri ile kullanıcılarının datalarını sürekli inançta tutuyor.

Üstün Üretim Kalitesi

ADATA, eserlerinin kalite, uyumluluk ve güvenilirlik üzere özellikler cihetinden tüm standartları karşıladığından emin olmak için SSD’lerini çok sıkı bir seri performans ve sağlamlık testinden geçirerek üretiyor. Firmanın testlerinden geçmeyi başaran 3D TLC yongalarla üretilen ADATA IM2P33E8, 2 milyon saati aşan bir Günahlar Arası Ortalama Vakit (MTBF) pahasına sahip.

Başkaca eser, SSD’nin durumu, yıpranma kademesi ve kalan ömrü üzere pek çok olguyu görmeyi sağlayarak SSD idaresini çok kolaylaştıran SSD Toolbox yazılımıyla birlikte geliyor. Çıkış tarihi memleketlere nazaran değişiklik gösterebilen ADATA IM2P33E8 hakkında daha çokça malumat edinmek için industrial.adata.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle