Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Achromin leke kremi ne işe yarar? Achromin leke kremi nasıl kullanılır?

Achromin leke kremi ne işe yarar? Achromin leke kremi nasıl kullanılır?

Münhasıran güneşin ışınlarından ötürü cildinizde oluşan lekeleri gidermek istiyor, farklı teknikleri deneyim bir türlü tahlil bulamadıysanız Achromin leke kremini deneyebilirsiniz. Son periyodun en tanınan kremlerinden olan Achromin leke kremi internette epeyce çokça satılıyor. Evet Achromin leke kremi ne işe yarar? Achromin leke kremi nasıl kullanılır? Achromin leke kremi nereden alınır? Achromin leke kremi fiyatı nedir? Detayları metnimizden öğrenebilirsiniz.

Cilt lekeleri çoğunlukla makyaj kalıntıları, yanlış bakım eseri tasarrufu yahut güneş ışınlarına ziyade maruz kalma sonucu kendini gösterir. Bu lekeleri alternatif tıp usulleri ile kısa müddette gidermenin pek mümkün olmadığını düşünenler kesinlikle hızlandıracak bir eser kullanırlar. Artık sizlere günümüzün tanınan ve başarılı kremleri arasında nokta alan Achromin leke kremini tanıtacağız. Bu krem, cildin rengini veren melanin sentezini gerçekleştiren tirozinaz enzimini dengeleyerek kısa vadede lekeleri yok ediyor. Hücre yenileme konusunda başarılı olan Achromin leke kremi, yeni leke oluşumuna asla müsaade vermiyor. Her hatunun hayali olan cilt renk tonunu kısa müddette eşitleyen bu krem, sıhhat ve canlı bir cilde kavuşmanıza imkan sağlıyor. Şayet cildinizdeki lekelerden münhasıran sivilce ve güneş lekesinden şikayetçiyseniz kesinlikle bu kremi denemelisiniz. Etken maddesi B3 ve E olan bu krem, ciltte pigmentasyonu azaltarak, dertli ortamlardaki cilt renginin yoğunlaşmasını önlüyor.

İlerleyen yaşla birlikte gelen koyu renkte halkaların üzerine, güneş lekelerinin, sivilce ve akne izlerinin velev çillerin bile kaygılı düşü olan bu krem kısa vadede tesirini sağladığı için kullananlar tarafından nispeten beğeniliyor. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra beyazlatıcı özelliği olan bu krem, koyu göz altı morluklarının azalmasına destek oluyor. İçerisindeki vitaminler sayesinde cildi nemli tutan bu kremi gün içerisinde kullanabilirsiniz. 

İnce yapısı ve kolay emilmesi sayesinde sevilen bu kremi makyaj yapmadan evvel de severek kullanabilirsiniz. 

PEKALA ACHROMİN LEKE KREMİ NASIL KULLANILIR?

Cilt lekelerini gidermek için kullanmak istiyorsanız, 2 sefer sabah ve akşamları tüm yüzünüze uygulayabilirsiniz. Sistemli tasarrufta adeta tesirini görebileceğiniz Achromin leke kremi kullanmadan evvel makyajınızı büsbütün arındırılmış olmasına itina gösterin.

ACHROMİN LEKE KREMİNİN YAN TESIRI VAR MI?

Kremin aktif ve yardımcı hususlarına karşı şiddetli hassaslığı bulunan insanlarda birtakım yan tesirler görülebilir.Örneğin; Ciltte kaşıntı, tahriş, kızarıklık. Bu durumla karşı zıdda kaldıysanız kesinlikle bir ekspere danışmalısınız.

ACHROMİN LEKE KREMİNİN FİYATI

İnternet üzerinden ya da dermokozmetik marketlerden satın alabileceğiniz bu ürün 25-30 TL üzere müsait bir fiyata satışa sunuluyor.

Yorum Ekle