Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Biolog leke kremi işe yarıyor mu? Biolog leke kremi nasıl kullanılır?

Biolog leke kremi işe yarıyor mu? Biolog leke kremi nasıl kullanılır?

Cildinizdeki lekeleri yok etmek tıpkı hengamda pürüzsüz olmasını sağlamak için son yıllarda epey tanınan olan biolog kremini deneyebilirsiniz. Gelgelelim daha evvel hiç deneyimlemediyseniz ve biolog kreminin nasıl kullanıldığını , cilde tesirlerini, fiyatını ve kullanan kimselerin tefsirlerini merak ediyorsanız kesinlikle haberimizi incelemelisiniz.

Her bayan makyaj gereçleri kullanmadan cildinin pürüzsüz, canlı ve lekesiz görünmesini velev. Bunun için birbirinden farklı formüller tıpkı hengamda milyonlarca esere para harcar. Artık sizlere zararlı güneş ışınlarından ötürü lekelere, sivilce izlerine, yara izlerine velev bunun üzere bir çok cilt meselesini ortadan kaldıracak mucize bir eser olan gerek içtimaî medya gerekse bayanların çok sık kullandığı tanınan sahifelerde ismini sıkça duyduğumuz Biolog leke kremi hakkında merak edilenleri araştırdık. Biolog leke kremi ne işe yarar? Biolog leke kremi nasıl kullanılır? Bolog leke kremi kullananlar şad mu? sorularının yanıtı haberimizin detaylarında…

Leke meseleleri ile karşı zıdda kalanların internette araştırınca birinci sıralarda çıkan Biolog leke kremi; üzüm, meyan kökü ve avokadodan oluşmaktadır. Ciltte melanin üretimini arttıran Biolog leke kremi, cilt meselelerini ortadan kaldırırken yaşlılık belirtilerinin de gecikmesini sağlıyor.

Ekseriyetle haddinden fazla güneşe maruz kalan ciltlerde oluşan lekeler kalıcı olabiliyor. Biolog leke kremi büsbütün içeriği doğal eserlerle yapıldığı için, vitaminler sayesinde cildi hem besliyor hem de lekelerin renginin açılarak kaybolmasına yardımcı oluyor.

Hormonsal nedenlerden ya da kullanılan ilaçlardan ötürü ciltte oluşan sivilceler kalıcı hasar bırakabiliyor. Bu hasar, geçmeyen lekeleri olabilir. Kalıcı olduğunu düşündüğünüz lekelere nizamlı olarak Biolog leke kremi kullandığınızda cildin yenilenme sürecini uzattığı için kolaylıkla geçiren harika bir eserdir.

Cildinizde biriken toksinleri atarak pratik bir halde noktaların azalmasını da sağlayabilirsiniz.  Lekelerin yanı sıra cilde bakım da yapan Biolog, cildin nemli, canlı ve sağlıklı olmasına imkan sağlıyor. Sizde cildinizin birtakım yazı yanlarındaki kararmalardan şikayetçiyseniz Biolog kremi, peeling yaparak kullanabilirsiniz.

BİOLOG LEKE KREMİ FİYATI NEDİR?

Kozmetik yerküresinde ucuz ve pahalı üzerine birbirinden çeşitli eserler nokta alıyor. ‘Pahalı cildime güzel gelir’ diye düşündüğünüz birtakım eserler işe yaramazken, münâsib fiyatlı eserler beklemediğiniz etkiyi sağlayabilir. Biolog leke kremi ise orta fiyatlı bir eser. 30 ml olan ve uzun müddet tasarrufu olan Biolog leke kreminin yalnızca 99 TL.

BİOLOG LEKE KREMİ NASIL KULLANILIR?

Biolog leke kremini eczanelerden kolay kolay satın alabilirsiniz. Eksperlerin da onayladığı bu kremden istediğiniz etkiyi almak için kesinlikle 6 ay boyunca tertipli bir halde kullanılması öneriliyor. Kullanmadan evvel kesinlikle cildinizdeki makyajı temizlemelisiniz. Günde 2 sefer uygulayabilirsiniz. Kremi kullanırken kesinlikle dikkat etmeniz gereken, güneş ışınlarına maruz kalmamak, yani bu eseri gece ya da konutta olduğunuz vakitlerde kullanmalısınız.

BİOLOG LEKE KREMİNİ KULLANANLAR

Biolog leke kremini kullanan bir çok kişi, yıllardır aradığı eser olduğunu sivilce lekelerinden kurtulmak için 15 gün kâfi olduğunu söylüyor.

Sabırlı ve sistemli bir biçimde kullanıldığında süper tesir gösterdiğini söyleyenler ve makyajsız dışarıya çıkmak isteyenler için bir numaralı eser olduğu hakkında icmal yapanlar da epey mevcut.

Yorum Ekle