Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Acer Laptop Dizaynları 2019 Good Design Kazandı

Acer Laptop Dizaynları 2019 Good Design Kazandı

İçerik üreticilere yönelik ConceptD 7 ile ConceptD 9 modelleri ve kurumsal kullanıcılara yönelik Acer TravelMate P6 ile ultra ince Acer Swift 7 modelleri milletlerarası tasarım armağanının sahibi oldu

Acer dizüstü bilgisayarlar, harikulâde dizaynlarıyla 2019 Good Design Mükafatı‘nün sahibi oldu. İçerik üreticilere yönelik ConceptD 7 ile ConceptD 9 ve seyahat eden profesyonellere yönelik Acer TravelMate P6 ile ince ve hafif Acer Swift 7 modelleri armağan kazandı.

Tasarım aracılığıyla kişilerin ve toplulukların ömürlerini zenginleştirmeyi destekleyen Good Design Armağanı, yerkürenin önde gelen tasarım armağanlarından biri. Armağan, Acer’ın içerik üreticilere nazaran uyarlanmış eserlerden oluşan ConceptD markasının kıymetleriyle de örtüşüyor. ConceptD eserleri, içerik üreticilerin en değer verdiği ayrıntıları içeriyor. Minimalist dizayna, mucize renk doğruluğuna, yüksek performansa ve sessiz çalışma özelliğine sahip olan ConceptD eserleri, içerik üreticilerin yaratıcılıklarına odaklanabilmelerini sağlıyor.

Good Design Armağanı’nı kazanan öbür Acer dizüstü bilgisayar dizaynları da oldu. Kurumsal kullanıcılara yönelik TravelMate P6, profesyonellerin uzun saatler boyunca kesintiye uğramadan çalışmalarını sağlıyor. İnce ve hafif Swift 7 ise daha güçlü bir görsel deneyim için yüzde 92’ye varan nispetine sahip ultra ince bir çerçeve içeriyor.

ConceptD 9 – Üst Seviye 3D Dizaynlar İçin

Acer’ın CNC ile işlenen Ezel Aero Hinge menteşelerine sahip olan ConceptD 9 modelinin 17,3 inç Ultra HD (3840 x 2160) ekranını döndürmek, açmak yahut yatırmak mümkün. Böylelikle, içerik üreticilere yönelik dizüstü bilgisayar ile birçok farklı tasarruf modu elde ediliyor. PANTONE Onaylı Adobe RGB renk gamının yüzde 100’ünü kapsıyor ve Delta E < 1 seviyesinde benzersiz renk doğruluğu sunuyor. Kullanıcılar; paylaşım, çalışma ve çizim için ekran, Ezel, dizüstü bilgisayar ve stant modlarından yararlanabiliyor. ConceptD 9'da mıknatısla yapışan Wacom® EMR kalem, gerçekçi yazı yazma ve çizim deneyimi sunuyor. En yeni 9. Nesil Intel Core i9 mobil işlemciyle donatılan ConceptD 9 tıpkı anda birden çokça tasarım aracını akıcı bir biçimde çalıştırmaya yetecek güce ve performansa sahip.

ConceptD 7 – Gerçek Vakitli 6K RED Görüntü Düzenleme ve Sürece Performansı

Üst seviye dizüstü bilgisayar performansı için 9. Nesil Intel Core i7 modellerine kadar işlemci seçeneklerine ve Max-Q dizaynlı NVIDIA GeForce RTX 2080 kartına sahip olan ConceptD 7, içerik üreticilerin ağır iş yüklerinde gerçek devirli 6K RED’e kadar medya düzenleme ve sürece performanslarını artırıyor. Sadece 17,9 mm inceliğinde ve 2,1 kg yükündeki eseri taşımak epeyce kolay. PANTONE Onaylı 15,6 inç UHD (3840 x 2160) 4K IPS ekran külliyen içerik üreticiler için geliştirildi. Adobe RGB renk gamının yüzde 100’ünü kapsayan bu ekran, Delta E < 2 seviyesinde harikulâde renk doğruluğu sunuyor.

Acer TravelMate P6 Serisi – Uzun Ömrüne Sahip İnce, Hafif ve Dayanıklı

Acer TravelMate P614-51 1. sınıf kalitedeki magnezyum alüminyum alaşım kasasıyla, tıpkı kalınlıktaki standart alüminyum alaşım kasalara nazaran daha sağlam ve daha hafif. Bu kasa başkaca esere şık ve asrî bir görünüm katıyor. Sırf 1,1 kg yüke ve 16,6 mm inceliğe sahip olan cihazı istediğiniz bölgeye kolay kolay götürebiliyorsunuz. MIL-STD 810G[2], 810F standartları ile entegrasyonlu olan TravelMate, sık seyahatin getirdiği zorlukların üstesinden gelebiliyor. Başkaca yağmur, nem ve ölçüsüz sıcaklıklara da dayanıklı. 20 saate[3] varan ömrü sayesinde, kullanıcılar kıtalararası uçuşlarda üretken olmaya devam edebiliyor yahut iki gün boyunca şarj etmeden çalışabiliyor. Yüksek performanslı bu dizüstü bilgisayar, süratli şarj desteği sayesinde pilini 45 dakikadan kısa vade içinde yüzde 50’ye kadar şarj edebiliyor.

Acer Swift 7 İnce ve Hafif Dizüstü Bilgisayar

Son radde ince ve hafif bir dizayna sahip olan Acer Swift 7 (SF714-52T); 2019 iF Tasarım Armağanı, Red Dot Armağanı, CES İnovasyon Mükafatı ve Computex d&i Mükafatı ile şimdiden kendine bir armağan koleksiyonu oluşturmayı başardı. Ultra ince kasası yalnızca 0,995 cm kalınlığında olan 14 inç Swift 7, ultra ince çerçeveleri ve yüzde 92’lik ekran gövde nispeti ile neredeyse sınırsız görünen etkileyici bir dizayna sahip. Dizüstü bilgisayarlarını gün boyunca çantasında taşıyan ve sık seyahat eden profesyoneller, tüy üzere hafif olan Swift 7’nin taşırken neredeyse yüksüz hissetmelerini sağlayan 890 gramlık yüküne bayılacak.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle