Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Acer, 3 Yeni Predator Monitörünü Duyurdu

Acer, 3 Yeni Predator Monitörünü Duyurdu

Acer büyük ekranlar ve güçlü özelliklerle donattığı yeni 32 inç Predator X32, 37,5 inç Predator X38 ve 55 inç Predator CG552K ile oyunculara daha etkileyici ve geniş imajlar sunuyor.

“Acer üst seviye Predator oyuncu monitörlerinde büyük ekranlara yöneldi. Geniş bir görüş meydanı sağlayan yeni modeller en zorlayıcı imalatlarda bile gerçekçi bir oynanış sunan son teknolojilerle donatıldı.” diyen Acer Dijital Ekran İş Ünitesi Lideri Victor Chien, kelamlarına şöyle devam etti: “Piyasadaki en yüksek performanslı oyun donanımlarıyla, oyun oynamaya yeni başlayanlardan profesyonellere kadar tüm oyunculara destek veriyoruz.”

Acer bugün başkaca 2 ms reaksiyon mühletine sahip bölüm başkanı 300 Hz IPS panelini de Predator Triton 500 oyuncu dizüstü bilgisayarı üzerinde gösterdi. Yeni panel süratli ve akıcı imajların kritik ehemmiyet taşıdığı yarış ve aksiyon oyunlarında kusursuz performans sergiliyor. sRGB renk gamının yüzde 100’ünü kapsayan panel geniş izleme açıları da sunuyor.

Predator X32 Oyuncu Monitörü: NVIDIA G-SYNC Ultimate ile Parlak Imajlar

32 inç Predator X32, NVIDIA G-SYNC ULTIMATE teknolojisinden yararlanarak mümkün olan en akıcı oyun deneyimini yüksek kontrast nispeti ve geniş renk yelpazesiyle sunuyor. Kullanıcılar bu sayede, süratli aksiyon sahnelerinde en küçük ayrıntıyı bile kaçırmıyor. Predator X32’nin 1152 kesimde mahallî ışık kısma özelliğine sahip mini LED paneli UHD (3840 x 2160 piksel) çözünürlük sunuyor. 1440 nite kadar parlaklığa ulaşarak son nokta canlı imajlar oluşturan Predator X32, VESA DisplayHDR™ 1400 sertifikasına da sahip. Kendi görüntülerini da hazırlayan oyuncular monitördeki 10-bit renk, Delta E < 1 seviyesinde renk doğruluğu, yüzde 99 AdobeRGB ve yüzde 89,5 Rec2020 renk gamları sayesinde kusursuz sonuçlar alıyor. 144 Hz yüksek yenileme suratına sahip olan Predator X32, son kademe net ve akıcı imgeler oluşmasını sağlayarak ekrandan süratli geçen nesneleri takip etmeyi kolaylaştırıyor. Monitörün IPS paneli[2] 178 raddeye kadar geniş izleme açıları sunarak oyuncuların amacı tutturmasına yardımcı oluyor. Monitörü döndürmeye ve yükseklik ayarı yapmaya imkan veren ergonomik stant daha da rahat bir tasarruf sağlıyor. Eser, üzerindeki üç HDMI 2.0 ilişki noktası ve DisplayPort 1.4 ile bilgisayarlara kolay kolay bağlanıyor.

ayrıyeten dört adet USB 3.0 irtibat noktasıyla da oyun kolları, fare ve daha ziyadesi için kullanışlı bir ilişki merkezi vazifesi görüyor. Predator X32’de başkaca iki adet 4W stereo hoparlör bulunuyor.

Predator X38 Oyuncu Monitörü: Kavisli Ekran Sizi İçine Çekecek

37,5 inç boyutundaki bu UWQHD (3840 x 1600 piksel) ekran, çevresel görüşü artıran 2300R kavis ile oyuncuları içine çekiyor. NVIDIA G-SYNC işlemcisi ise yırtılma yahut takılma olmadan inanılmaz noktada akıcı bir oyun deneyimi yaşatıyor. Üstün parlaklık, kontrast ve renk aralığıyla VESA DisplayHDR 400 sertifikası alan bu monitör, AAA oyunları gerçekte olması gerektiği üzere sunuyor. Delta E < 1 seviyesinde renk doğruluğu ve yüzde 98 DCI-P3 renk gamı ile Predator X38, oyuncuların gerçekçi renklerle etkileyici içerikler üretmesine yardımcı oluyor. Predator X38, 175 Hz'e ulaşan yenileme suratı (hız aşırtma) ve hızlandırma metoduyla 1 ms'ye (griden griye) getirilen reaksiyon vadesi sayesinde en kavi aksiyon oyunlarının bile üstesinden gelebiliyor. Tasarruf rahatlığını daha da artıran ergonomik stant, oyuncuların monitörü kendilerine en münâsib biçime getirmelerini sağlıyor. Stant ile eğimi -5 ile 35 nokta arasında değiştirmek, monitörü +/- 30 aşama döndürmek ve yüksekliği 12,9 cm ayarlamak mümkün oluyor. HDMI 2.0 ve DisplayPort 1.4 temas noktaları ile birçok sisteme bağlanabilen monitör, dört adet USB 3.0 ilişki noktası ile de muhit ünitelerine ve vesair cihazlara süratli temas imkanı veriyor. Monitörde taraf alan 7 W gücündeki iki hoparlör yekun 14 W güçle kaliteli sesler sunuyor.

Predator CG552K Oyuncu Monitörü: 55 inç Boyutunda Devasa UDH Imajlar

Predator CG552K, milyonlarca piksele sahip 55 inçlik dev 4K (3840 x 2160 piksel) OLED paneliyle yüksek kontrast ve inanılmaz manzara kalitesi sunuyor. 400 nite kadar parlaklığa ulaşan panel göz alıcı manzaralar oluşturuyor. DCI-P3 renk gamının yüzde 98,5’ini kapsayan renkler ise Delta E < 1 seviyesindeki renk doğruluğu ile gerçeği aratmıyor. Konsol oyuncuları için eksiksiz bir olan bu monitör, HDMI üzerinden değişken yenileme suratına destek veren cihazlarda akıcı bir oyun deneyimi sunuyor. Adaptive Sync ve NVIDIA G-SYNC ile koordinasyonlu olan Predator CG552K akıcı oynanış sağlayarak oyuncuların odaklanmasına yardımcı oluyor. Hızlandırma metoduyla 0,5 ms (griden griye) reaksiyon vadesine ulaşan ve 120 Hz yenileme suratına sahip olan monitör, oyuncuların her saniyeyi değerlendirmesini sağlıyor.

Odanın aydınlatma ölçüsünü algılayan bir ışık sensörü, kullanıcının rahatlığı için monitörün parlaklığını otomatik olarak ayarlıyor. Predator CG552K’de monitörün yakınında olup olmadığını tespit eden dahili yakınlık sensörü bulunuyor. Kullanıcı sensörün önünden kalktığında güç tasarrufu moduna geçiyor, geri geldiğinde ise monitör açılıyor. Eser, üzerinde taraf alan üç adet HDMI 2.0 ilişki noktası, iki adet DisplayPort v1.4 ilişki noktası, bir adet USB Type C ilişki noktası, iki adet USB 2.0 ve USB 3.0 ilişki noktaları sayesinde birçok farklı sistem, konsol ve etraf ünitesine kolay kolay bağlanabiliyor. 10W gücündeki iki hoparlör ile yekun 20W dinamik ses sunan monitör, kişiselleştirilebilen ışık şeritleriyle de şık bir görünüme kavuşuyor.

Fiyat ve Bulunabilirlik

Predator X32 oyuncu monitörü, 2’nci çeyrekte Kuzey Amerika’da 3.599 dolar; EMEA (Avrupa, Orta Şark ve Afrika) kesiminde 3.299 euro; Çin’de ise 25.999 RMB’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

Predator X38 oyuncu monitörü, nisan ayında Kuzey Amerika’da 2.399 dolar; EMEA (Avrupa, Orta Şark ve Afrika) ortamında 2.199 euro; mart ayında Çin’de 16.999 RMB’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

Predator CG552K oyuncu monitörü, 3’üncü çeyrekte Kuzey Amerika’da 2.999 dolar; EMEA (Avrupa, Orta Şark ve Afrika) ortamında 2.699 euro; Çin’de ise 21.999 RMB’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle