Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Twitter’dan Yeni Özellik: Mevzu Başlıkları

Twitter’dan Yeni Özellik: Mevzu Başlıkları

Twitter, yerkürede olan biten her şeyin konuşulduğu bir platform. Birlikte olunca da çok ziyade husus hakkında konuşuyoruz. Birebir anda çok çokça husus konuşulduğundan sevdiğiniz şeylerle ilgili yeni ve değişik sohbetleri bulmak bazen çetin ve yorucu olabiliyor. Çoğunlukla da yalnızca sizin için değerli olan mevzularla ilgili atılan en âlâ Tweet’leri görmek istiyorsunuz. Bugünden itibaren Twitter’daki en güzel sohbetleri takip edebilmeyi daha da kolay hale getiriyoruz.

Önümüzdeki aylarda, tek bir dokunuşla bir hesabı takip etmenize misal formda rastgele bir husus hakkındaki sohbetleri de takip edebileceksiniz. Husus başlık teklifleri ana sayfanızda mahal alacak ve halihazırda Twitter’da takip ettikleriniz ve aramaya meyilli olduğunuz hususlara bağlı olarak arama çubuğunuzda belirecek.

Velev favori müzik kümeniz olsun velev tuttuğunuz kadro ya da ünlü bir isim olsun, Twitter’da bir mevzuyu takip etmeyi seçtiğinizde mevzuyla ilgili mütehassısların, hayranların ya da mevzu hakkında konuşmaya eğilimli olan pek çok hesaptan gelen Tweet’leri göreceksiniz.

Evvelden, sınırlı hesaplar izleyerek, arayarak ya da en son için Araştır sekmesine bakarak neler olup bittiğini takip etmenin en düzgün yolunu bulmak için iş kullanıcıya düşüyordu. Artık ise tek bir dokunuşla neye ehemmiyet verdiğinizle ilgili en alakalı ve Tweet’leri görme seçeneğine sahipsiniz.

Bu teklifleri hengam çizelgenizde ve aramada görmeyi bekleyebilirsiniz önümüzdeki aylarda ve en çok neyle ilgilendiğinizi bildiğimiz için, Bahis teklifleri daha da uygun olmalı.

Umarız bu sizin dünyanızda olanlara ayak uydurmayı kolaylaştırır.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle