Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Ryzen 7 CPU’lu Acer Nitro 5 Geliyor!

Ryzen 7 CPU’lu Acer Nitro 5 Geliyor!

Sınıfının en güzel performansını sunan AMD Ryzen 7 3750H işlemciye sahip Acer Nitro 5, hem günlük işlerde hem de ağır işlemci gücü gerektiren hizmetlerde en yüksek seviye verimlilik sunuyor. İnce çerçeveleri sayesinde yüzde 80’lik ekran gövde nispeti sunan, 120 Hz FreeSync özellikli 15,6 inç büyüklüğündeki paneli sayesinde takılmaları ve yırtılmaları minimuma indirmeyi başaran Nitro 5, oyun performansıyla da benzersiz. Radeon RX 560X ekran kartı en yeni oyunları desteklerken, Radeon FreeSync özelliğiyle birlikte Nitro 5’in FreeSync destekli paneliyle de entegrasyonlu formda çalışıyor.

Kasasında iki adet bulunduran Nitro 5, CoolBoost teknolojisiyle otomatik moda kıyasla suratını yüzde 10’a, CPU ve GPU soğutmasını da yüzde 9’a kadar artırıyor. Fan suratlarını gerçek vakitli olarak görüntüleme ve ayarlama denetimini sunan NitroSense pratiği, oyuncuların en ağır anlarda suratı sonuna kadar artırabilmesini sağlarken bileşenlerin sıcaklığı, yükleme performansı, güç tasarrufu ve daha pek çok özelliği de anında görüntüleyebilmelerine imkan tanıyor.

Her vakit kazanan olun!

Güçlü performansını ve akıcı oyun deneyimini üst seviye konfigürasyonuna borçlu olan Nitro 5’te 16 GB DDR4 SDRAM, 256 GB’a kadar SSD ve 1 TB’a kadar HDD depolama seçeneği sunuluyor. Killer™ Ethernet E2500 ile oyunlara ağ önceliği verebilen dizüstü bilgisayar, HDMI 2.0 ve USB Tip-C Gen1 ile en yeni ilişki standartlarını da destekliyor. Eser ayrıyeten 2×2 MU-MIMO teknolojili Gigabit Wi-Fi 5 ile zahmetsiz oyun yayını yapmaya imkân veriyor.

Üstün ses özellikleri oyun atmosferinin içine çekiyor

Waves MaxxAudio® gelişmiş ses optimizasyon teknolojisini kullanarak üstün ses deneyimi sunan Nitro Acer 5, oyunculara gerçek manada çok boyutlu bir ses deneyimi yaşatıyor. Akıllı MaxxBass® özelliği, küçük hoparlör yahut kulaklıklarda bile kullanıcıların derinden hissedebileceği güçlü bas tonları sunarken MaxxDialog™ ise oyundaki konuşmaları müzik ve ses efektlerinden akıllı bir halde ayırıyor. MaxxVolume® de bozulma olmadan en yüksek seviyeyi ve netliği kullanıcılarla buluşturup oyunlardaki en ince ses detaylarının dahi rahatlıkla duyulmasını sağlıyor.

Fiyat ve Bulunabilirlik

Acer Nitro 5, 6.999 TL‘den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Teknik özellikler, fiyatlar ve bulunabilirlik ortama nazaran değişiklik gösterebilir. Bulunabilirlik, eser özellikleri ve fiyatlar hakkında daha çokça malumat için lütfen Acer Türkiye ofisiyle muhabereye geçin.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle