Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Magnis Krem : Ne işe yarar? Nasıl kullanılır? Krem Fiyatı 2020

Magnis Krem : Ne işe yarar? Nasıl kullanılır? Krem Fiyatı 2020

İltihaplı sivilcelerle başı dertte olanlar için süper bir teklifimiz var. Magnis krem iltihaplı sivilceleri derinlemesine temizliyor. Kısa vadede geçmesini sağlayan Magnis kremi bilirkişi hekiminizle konuşarak siz de kullanabilirsiniz. Evet nasıl kullanılır merak ediyorsanız metnimizin detaylarını inceleyebilirsiniz.

Magnis krem ne işe yarar?

Etken maddesi Nadifloksasin olan Magnis krem, ergenlik periyodundan erişkin yaşa gelene kadar çıkan sivilceleri geçirmek için bilirkişi tabiplerin önerdiği bir ilaçtır. Akterilerin cilt üzerinde gelişip çoğalmalarını engelleyerek,yeni sivilce oluşumunu engelleyen bununla beraber iltihabi cilt bozukluklarında (sivilcelerde) yararlı bir antibiyotiktir. Yüz alın nahiyesinde, alna ya da enseye yakın köklerinde, erkeklerde sakal ve bıyık nahiyesi, genital nahiye, sırt üzere kir ve yağın ağır olduğu bölgelerdeki bakterilerin aktifliği sonucu oluşan içi irin dolu (cerahatlı) kabartılar ve pembe-kırmızı kabartılarla sarih sivilcelerin yok etmek için Magnis kremi kullanabilirsiniz. Sırf eczanede satılan bu kremi kullanmadan evvel kompetan hekiminize danışmalısınız. İlacın etken hususuna karşı bir alerjiniz varsa beklemediğiniz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Bununla birlikte kesik, kuru, çatlak, tahriş olmuş yahut egzamalı  ciltlere ya da rüzgar ve güneş yanığı oluşmuş ciltlerde kullanmamalısınız. Kremi uyguladığınız bölgede sarı lekeler oluşabilir. Bu lekeleri sabunlu su ile kolay kolay çıkarabilirsiniz.

Magnis krem faydaları

MAGNIS KREM NASIL KULLANILIR?

Öncelikle bu kremi hekiminiz nasıl reçete ettiyse o biçimde kullanmalısınız. Bunun dışında kullanacaksanız ilacı sürmeden evvel sivilceli yanları su ile arındırıp, nezih bir havlu ile kurulamalısınız. Sivilcelerin olduğu cilde sürüp, hafif hareketlerle masaj yaparak yedirilmesini sağlayınız.

MAGNİS KREM NE KADAR?

SGK tarafından karşılanan bu ilaç tarafından yazıldığında 3 TL üzere fiyata alınabiliyor. Gelgelelim direk eczaneden almak istediğinizde 34.32 TL‘dir.

Magnis kremin yan etkileri

MAGNIS KREMİN YAN TESIRLERI NELERDİR?

Kremi kullandığınız sürece cildinizi tahriş edebilecek saç boyası ve tüy dökücüler kullanmamanız gerekiyor. Bunun dışında karın ağrısı, nefes almada güçlük, kurdeşen, yüzde, dudaklarda, lisanda ve boğazda şişlik üzere bir durumda acilen doktorunuzu bilgilendirin. Sürülen noktalarda süreksiz kaşınma hissi sık rastlanan yan tesirdir.

Not: Lütfen kullanmadan önce reçetesini okuyunuz.

Kremler hakkında daha fazla bilgi için SoruCVP Sağlık ve Güzellik sayfasından bakabilirsiniz.

Yorum Ekle