Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Huawei Mate 30 Pro Türkiye Satış Tarihi Malûm Oldu

Huawei Mate 30 Pro Türkiye Satış Tarihi Malûm Oldu

HUAWEI’nin son amiral gemisi Mate 30 Pro, farklı özellikleriyle, akıllı telefon deneyimine görülmemiş bir boyut getiriyor. Dizaynından işlemcisine kadar kıymetli yeniliklerle sunulan HUAWEI Mate 30 Pro, yapay zeka destekli kamera özellikleri ile isminden laf ettirirken, yüksek performanslı işlemcisi Kirin 990 ile dikkatleri üzerine çekiyor. Fotoğraf makineleri ve akıllı telefonların kameralarını ilmî olarak test eden DxOMark, Huawei Mate 30 Pro’yu derinlemesine inceledi ve hem 4G hem de 5G versiyonunu birinci iki sıraya yerleştirdi.

 HUAWEI Mobile Services (HMS) tarafından desteklenen tatbik galerisinde, birçok değerli içeriğe erişim sunan HUAWEI Mate 30 Pro, küçülen çentiği ve şelale ekran konseptiyle de yenilikçi yaklaşımını bir adım öteye taşıyor.

Mate Serisi’nin son üyesi Mate 30 Pro, birinci bakışta art panelinde yan alan dairesel kamera yerleşimi ile dikkat çekiyor. HUAWEI Mate 30 Pro, 40MP Cine Kamera, 40MP SuperSensing Kamera, 8MP Telefoto Kamera ve 3 Boyutlu Derinlik Algılama Kamerasıyla devrim niteliğinde bir dörtlü kamera sistemine sahip. SuperSensing Cine Kamera, ileri teknoloji kameralarla yarışma eden çarpıcı fotoğraflar çekebilen bir çift ana kamera sistemi. Cine Kamera, genişletilmiş dinamik aralığa sahip 4K / 60fps, 7680 fps’de ultra yavaş çekim, medya çekimi için 51200 ISO bedelinde yüksek ISO bedeli özelliklerine sahip olan, 1 / 1,54 inçlik bir sensör boyutuna sahip. Başkaca 4K, Düşük-Işık ve Ultra-Geniş hızlandırılmış çekim medya seçeneklerini de destekliyor. HUAWEI Mate 30 Pro ayrıyeten profesyonel görünümlü sonuçlar için kayıt sırasında bokeh özellikleri sunuyor. Ek olarak, çift kamera sisteminin ikincisi, ISO 409.600 bedelinde etkileyici ışık hassaslığıyla düşük ışık koşullarında çarpıcı sonuçlar etmek için yüzde 40 daha çokça ışık alan 1 / 1,7 inç HUAWEI SuperSensing Cine Kamera olarak konumlanıyor.

8MP HUAWEI Telefoto Kamera 3x optik zoom, 5x Hibrit zoom ve 30x Dijital zoom sunuyor. Optik Imaj Sabitleme (OIS) + AI Sabitleme (AIS) ve 3D Derinlik Algılama, HUAWEI Mate 30 Serisi’ni akıllı telefon fotoğrafçılığı ve medya çekimi için tüketiciler için en yetenekli taşınabilir cihaz haline getiriyor. Ön tarafta 3D Derinlik Algılama Kamerası, özçekimler ve portreler için gerçek alan derinliği haberleriyle gelişmiş bokeh efektleri sunuyor.

HUAWEI‘nin muhabere teknolojisindeki 32 yıllık uzmanlığından ve tasarım yenilikçiliğindeki 10 yıllık deneyiminin sonucu olan HUAWEI Mate 30 Pro, OLED HUAWEI Horizon Display teknolojisi ile çarpıcı bir görüntüleme deneyimi sunuyor. Cihazın devrim niteliğindeki entegre dörtlü SuperSensing Cine kamera sistemi, profesyonel görünümlü sonuçlara imza atarken, HUAWEI SuperCharge özelliği ve EMUI10 yazılımı, gelişmiş kullanıcı deneyimi için uzun ömürlü pil sunuyor.

Dizaynda geleceğin izleri

HUAWEI Mate 30 Pro, HUAWEI Mate 20 Serisinin estetiğini temel alan ve fütüristik bir tasarım sunuyor. Ultra dar çentik dizaynına ve en ince çerçevelere sahip olan HUAWEI Mate 30 Pro, benzersiz, kenardan kenara sürükleyici bir izleme deneyimi sunmak için ekran meydanını en üst seviyeye çıkaran 88 kademelik eğimli HUAWEI Horizon Ekranına sahip. HUAWEI Mate 30 Pro, yan ses düğmelerini görünmez sanal tuşlarla değiştirmek için Sezgisel Yan Dokunma Etkileşimi özelliğini sunuyor. Bu özellik tıpkı hengamda kullanıcıların cihazın her iki tarafındaki ses seviyesi tuşunu kişiselleştirmesini sağlıyor ve HUAWEI Mate 30 Pro’yu dizaynıyla da akıllı bir telefon haline getiriyor.

Kirin 990 ile gücü kalbinde

HUAWEI Mate 30 Pro, 4500mAh kıymetinde güçlü bir bataryaya sahip. TÜV Rheinland sertifikalı 40W kablolu ve kablosuz 27W bedellerine sahip HUAWEI Üstün Şarj Teknolojisi, kullanıcılara inançlı ve süratli şarj sağlıyor. HUAWEI Mate 30 Pro, kullanıcıların sair cihazlarını da şarj edebilmeleri için süratli ve kolay bir yol sağlayarak geliştirilmiş zıt kablosuz şarj özelliğini de sunuyor.

HUAWEI Mobil Servisleri ile Ekosistemini Geliştiriyor

HUAWEI AppGallery, HUAWEI Temalar, HUAWEI Bulut Depolama, HUAWEI Tarayıcı, HUAWEI Müzik, HUAWEI Medya, HUAWEI Okuyucu, HUAWEI Asistan ve öteki HMS tatbikleri yerküre çapında arka arda tasarrufa açıldı ve HMS’in değerli bir modülü haline geldi. HUAWEI AppGallery, tüm HUAWEI akıllı telefonlara ön yüklü olarak resmi bir pratik dağıtım platformu olarak geliyor. Nisan 2018’deki global lansmanından bu yana HUWAEI AppGallery, 170’den ziyade memleket ve yerde aylık 390 milyondan çokça canlı kullanıcıya hizmet veriyor. Yekun yüklemeler bir yılda 180 milyara ulaştı ve HUAWEI AppGallery’de yayımlanan küresel pratiklerin sayısı, daha çokça HMS ekosistemine katıldıkça artıyor. 2019 2. yarı itibariyle Türkiye’de de etkin hale getirilen Huawei AppGallery, küresel ve lokal pratiklerle her geçen gün zenginleşmeye devam ediyor.

HUAWEI AppGallery tıpkı vakitte hem global hem de mahallî olma özelliğini taşıyor ve HUAWEI kullanıcılarına, kullanıcının bulunduğu yan ve devlet seçimine nazaran akıllı pratik teklifleri sunuyor. Akıllı teklifler, her tatbikin en yeterli sürümüne ek olarak, tanınan mahallî pratikleri da içeriyor. HUAWEI AppGallery, sekiz yıldan uzun müddettir pratik dağıtım platformu olarak kullanılıyor. Gitgide daha çokça sayıda geliştirici, HMS Ekosistemine katılıyor ve pratiklerini küresel kullanıcılara daha düzgün bir deneyim sağlamak için HUAWEI AppGallery’e entegre ediyor.

Huawei Mate 30 Pro’nun Ocak 2020’de Huawei İstinyePark ve İzmir MaviBahçe Deneyim Mağazaları ile Huawei’nin Kadıköy ve Şişli’de bulunan Servis Merkezleri’nde tüketicilerle buluşması planlanıyor.

Eser fiyat malumatı önümüzdeki günlerde paylaşılacaktır.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle