Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Eritretin Jel: Ne işe yarar, nasıl kullanılır, fiyatı 2020

Eritretin Jel: Ne işe yarar, nasıl kullanılır, fiyatı 2020

Suratınızın ve yüz bölgenizde çıkan sivilceleri gidermek için Eritretin Jel tam bir çözümdür. Doktor veya hekiminizin tavsiye etmesi üstüne kullanabiliceğiniz Eritretin jel nasıl kullanılır ve 2020 fiyatını merak ediyorsanız okumaya devam edebilirsiniz.

Hafif ve orta şiddetli aknelerin tedavisinde kullanılan Eritretin Jelin etken maddesi Eritromisin ve Tretinoin  (Retinoik asit ayrıca bkz wiki)‘ dir. Uygulandığı bölgede iltihap oluşumuna sebep olan kimyasalların tesirlerini azaltan bu jel, sivilcelerin yayılmasını önlemede büyük rol oynuyor. Hem yeni oluşmaya başlamış hem de oluşmuş sivilceye tesir eden Eritretin Jel, sırf eczanelerde satılıyor. Eğer, gül hastalığınız yahut akut egzama yada ağız çevresinde  cilt iltihabı üzere bir rahatsızlığınız varsa muhakkak bu kremi kullanmamalısınız. Kullanırken dikkat etmeniz gereken bir öteki adım ise güneş, rüzgar ya da açık yaralı olan ortamlara uygulamamanız gerektiğidir. Eritretin Jel, kullanmadan evvel hekiminizin bilmesi gerektiğini unutmamalısınız. Kremi kullanırken cildinizde kuruluk yapabilir bu yüzden nemlendirici uygulayabilirsiniz.

Eritretin Jel

ERİTRETİN JEL NASIL KULLANILIR?

Bilirkişi hekiminizin önerdiği reçeteye nazaran kullanmalısınız. Bunun dışında kullanacaksanız. Bölgeyi temizleyip ılık su ile durulayınız. Kuruladıktan sonra ilacı parmağınızın ucuyla ince bir tabaka halinde sürerek, hafif hareketlerle masaj yapın. Gün haddinden fazla mahsusen gece yatmadan evvel tedavi edilecek yere sürmeniz yerinde olacaktır. 3-4 gün sonra günde 1 sefer akşamları  uygulanabilir.

ERİTRETİN JEL NE KADAR?

Eritretin Jelin 30 gramlık tüpteki fiyatı 17 Ocak 2020 yılı itibariyle 29.73 TL‘den satışa sunulmaktadır.

ERİTRETİN JEL YAN TESIRI VAR MIDIR?

Karın ağrısı, almada güçlük, kurdeşen, yüzde, dudaklarda, lisanda ve boğazda şişlik üzere bir durumda acilen hekiminizi bilgilendiriniz.

Sivilce izlerini yok eden krem!

Gerçekten sivilceleriniz yok oldu. Peki sivilce izi (akne vulgari) kaldı ise hangi jeli kullanmak gereki? Oximin Jel sayesinde yok edebilirsiniz. Yazı başlığına tıklayarak okuyabilirsiniz.

Yorum Ekle