Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
En yeni 2020 kısa saç modelleri nelerdir?

En yeni 2020 kısa saç modelleri nelerdir?

Bayanlar hazır mısınız? Tipinize ve modelinize göre saçlarınızda büyük bir değişiklik yapmaya hazır mısınız? Fakat hangi model yapma konusunda kararsız iseniz 2019 en yeni kısa saç modellerine göz gezdirebilirsiniz. Kısa saç modelleri arasında 2020’de dikkat çeken birtakım değişiklikler sizin de hoşunuza gidecektir. İşte En yeni 2019 kısa saç modelleri:

Kısa saç kısmı, umumiyetle minyon tipli bayanlarda şık ve beğenilen göründüğü düşünülse de uzun uzunluklu hatunlarda hem havalı hem de cool bir stil oluşturuyor. Ofis biçiminizi değiştirmek tıpkı devirde kendinizde yeni biçim oluşturmak istiyorsanız serinin tanınan olan kısa saç modellerine incelemeli velev peruk yardımıyla denemelisiniz. Umumiyetle yaz aylarında kullanıldığı düşünülen kısa saç modelleri peluş kabanlar, boğazlı kazaklarla bir araya geldiğinde inanılmaz bir hava katıyor. 2020 yılında da hem al halıda hem de sokak stilinde sık sık rastlayacağınız kısa saç modellerini bugünkü hazırladığımız metinde kolaylıkla bulabilirsiniz. 2020 kısa saç modelleri yılın en trend modelleriyle bir arada göz kamaştırıyor.

EN YENİ 2020 KISA SAÇ MODELLERİ

kısa saç modelleri 2020

Saçlarınızı kısa kestirmek istiyorsanız şayet alın yapınız geniş ise dağınık bir perçem ya da kakül kestirebilirsiniz. Bu hem sizin havanızı değiştirecek hem de saçlarınızın kısmında keskin hatlar olmayacağı için daha kolay hal almasını sağlayacaktır.

bayanlar için kısa saç modeli

Saçlarının yapısı ince ise dolgun göstermek için serinin modası olan Bob kesim usulünü deneyebilirsiniz. Bu kesim saçları dolgun gösterirken birebir vakitte yüz hatlarını da çıkararak daha genç bir görünüm oluşturur.

kısa saç maşa modelleri

Şayet yüz yapınız ince ve teniniz buğday ise kullanacağınız saç modeli Aslan başı denilen yani en kısa modellerden yana olabilir. Gerek kullanış kolaylığı, gerek az bakım istemesiyle gönülleri fetheden aslan başı kısa saç modeli, 2020 yılının sokak modasının vazgeçilmezi olacak.

Yorum Ekle