Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Efsane Cuma’da İnanılmaz İndirimler Olacak

Efsane Cuma’da İnanılmaz İndirimler Olacak

Amerika’da her yıl Şükran Günü’nden sonra gelen birinci Cuma günü yapılan “Efsane Cuma” aktifliği, 1932 yılından beri Noel alışverişleri serisinin başlangıcı olarak kabul ediliyor. Amerika’dan sonra Kanada ve İngiltere’de ve akabinde tüm yerküreye yayılan “Efsane Cuma” her yıl inanılmaz indirimlere sahne oluyor. Rastgele bir diyaneti ritüeli ve manası bulunmayan gelenek, alışveriş çılgınlığına neden olan indirimleriyle pazara canlılık katıyor.

2018’de gerçekleştirilen “Efsane Cuma” aktifliği, markaların satış rekorları kırmasını, tüketicilerin bütçelerine makul olmadığı için alamadıkları eserlere erişebilmesini sağladı. O denli ki 2018’de yapılan yekun kampanya sayısı evvelki yıla orantıyla yüzde 132,5 artarak 400’den 930’a çıktı. En çok tercih edilen alışveriş yolu mobil alışveriş, en çok tercih edilen eserlerse elektronik eserler oldu.

Anker Innovations; Soundcore, Eufy, Nebula ve Roav kategori markalarıyla “Efsane Cuma” aktifliğinin tam manasıyla efsane olmasını vadediyor.

Robot süpürgeler ilgi görecek

2019’da da en çok tercih edilecek eserlerin süratli tüketim eserleri değil, elektronik eserler olacağı, robot süpürgelerin favori eserlerden olacağı öngörülüyor. Yenilikçi marka Anker, çevrimiçi ve mağazalarda satışa sunduğu günden beri memnuniyet verici geri dönüşler aldığı eserleriyle 2019’da Kasım’da alışveriş gayrıdır dedirtiyor.

Bu kapsamda Teknosa ile kişisel bir iş birliği yaparak, yalnızca Teknosa’nın zincir mağazalarında ve web sitesinden satışa sunacağı Anker Eufy RoboVac R500 modelini tüketicilere şahsi fiyat avantajı ile sunacak.

Estetik ve işlevsellik bir arada: Nebula Apollo

Nebula Apollo taşınabilir projeksiyon cihazı, akıllı TV ve hoparlör, kablo kısıtlamalarını ortadan kaldırıyor ve sinemaları, serileri, TV şovlarını ve daha fazlasını keyifle izlemeye imkan tanıyor. HDMI ve USB aygıtları ile büyük ekranda seyir keyfi sunabilen Apollo, yalnızca bir dokunuşla denetim edilebiliyor. 360 aşama güçlü ses sunan Apollo, 200 ANSI ile 4 saat medya oynatma vadesine sahip.  “Nebula Connect” pratiği sayesinde telefonla direkt denetim edilebilen Apollo, şık dizaynıyla dekor eseri görünümü yaratıyor.

Heyecan verici ritimler için: Soundcore Life Q10

Soundcore Life Q10; BassUp teknolojisi, Yüksek Çözünürlüklü Ses sertifikası, 20 m’ye kadar kablosuz kapsama sahası, entegre mikrofonu, 60 saate varan çalma mühleti ve AUX girişine sahip oluşuyla üstün performans sunuyor. Sunduğu ses kalitesiyle milyonların memnuniyetini kazanan Anker’in yeni kulak üstü Bluetooth kulaklık modeli, estetik ve işlevselliği bir arada sunuyor.

Gelişmiş özellikleri ve fiyat performansıyla da göz dolduran Anker Soundcore Life Q10 yalnızca Hepsiburada ile Efsane Cuma’da isminden kelam ettirecek bir eser olacak.

Anker PowerCore Select 0 mAh (A1223)

Anker PowerCore Select 10000 mAh, kompakt ve küçük boyutlarına rağmen büyük güç sunuyor. Anker taşınabilir batarya, pil seviyesini görüntülemeyi sağlayan mavi LED ışık çemberi, dış kaplama dizaynıyla nispeten şık görünüyor. Tüm ve telefonlar ile koordinasyonlu cihaz, MultiProtect güvenlik teknolojisiyle tam himaye sağlaması, birebir anda iki cihazı şarj etmeye imkan tanıyan Power IQ yüksek süratli şarj teknolojisine sahip çift şarj portu ve çantaya ya da cebe rahatlıkla sığacak kadar küçük oluşuyla da dikkat çekiyor. Şarj teknolojilerinde küresel önder olan Anker’in taşınabilir bataryası, dikkat çeken özellikleri ve rakiplerine nazaran rekabetçi fiyat performansı ile müşteri memnuniyeti garantiliyor.

Anker PowerCore Select 20000 mAh (A1363)

Çevrimiçi satış platformlarında en çok beğenilen ve satışı yapılan taşınabilir bataryalar arasında bulunan Anker PowerCore Select 20000 mAh, sahip olduğu özelliklerle rakiplerinin arasından sıyrılıyor. Anker taşınabilir batarya; çıkış akımı düzenlemesi, giriş kısa devre muhafazası, çıkış kısa devre himayesi, yüksek çıkış voltaj muhafazası, çıkış sıcaklığı denetimi, otomatik akım eşleştirme, cihaz haddinden fazla şarj muhafazası, giriş akım düzenlemesi ve statik direnç özellikleriyle 10 aşamalı yüksek güvenlik sunuyor. iPhone 8’e 7gün, Galaxy S10 ve iPhone XS’e 5 gün, iPad Air 2’ye ise 1,5 gün yetecek gücü karşılan cihaz, çift şarj portu ve Anker PowerIQ teknolojisiyle 1. sınıf şarj imkanı sunuyor. Standart adaptörlerde (5V 2A) 10 saatte şarj olabilen cihaz, mat dış yüzeyi sayesinde elinize tam oturarak kaymayı engelliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle