Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Büyük Windows 10 Güncellemesinin Tarihi Muayyen Oldu!

Büyük Windows 10 Güncellemesinin Tarihi Muayyen Oldu!

Windows 10’un sıradaki büyük güncellemesi olan Kasım güncellemesi, tamamlanmak üzere. Microsoft’un güncellemeyi 12 Kasım’da yayınlayabileceğini duymuştuk, artık bu ihtimali biraz daha güçlendi.

Windows Latest’e nazaran Microsoft, Kasım 2019 güncellemesini MSDN üyelerine dağıtmaya başladı. Windows 10 Kasım 2019’un hem tüketici, hem de iş sürümleri şu an MSDN üzerinden indirilebiliyor. Bunun manası, dağıtılan sürümün geliştiricilere sunulacak kadar kararlı olması ve herkese açılmasının çok yakın olması.

Microsoft’ta kontakları bulunan Windows Central’ın baş editörü Zac Bowden, daha evvel Kasım 2019 güncellemesinin yayınlanma tarihinin 12 Kasım olacağını söylemişti. Yeni gelen malumatlar, bu sav ile entegrasyonlu görünüyor.

Windows 10 Kasım 2019 güncellemesi, büyük yeni işlevler sunmayacak, bunun alanına bir seri performans geliştirmesi ve Windows 10’un işleyişini güzelleştirecek ayarlamalarla gelecek. Microsoft için güncellemenin sorun çıkarmaması değerli, zira son vakitlerde Windows 10’un her büyük güncellemesi, yanında birkaç sıkıntıyla geliyor. Kasım 2019’da benzeri sıkıntılar tekrarlanırsa, Windows 10’un ve Microsoft’un itibarı zedelenebilir.

Yorum Ekle