Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Anker Soundcore Infini Mini incelemesi  Anker Soundcore Infini Mini İnceleme

Anker Soundcore Infini Mini incelemesi Anker Soundcore Infini Mini İnceleme

  • Kompakt tasarım
  • Tatmin edici performansı
  • Suram ve tasarruf kolaylığı
  • Bluetooth, Aux ve optik desteği
  • Tiz sesler metalik
  • Adaptörü büyük

Hanede âlâ bir film ve ses sistemi için bir periyot herkes hanesini 7+1, 5+1 sistemlerle donatıyor, sağdan soldan kablolar çekerek her bir zaviyeye hoparlörler diziyordu. Neyse ki artık o günler arkada kaldı. Çünkü yığınlarıyla başa çıkması bir epey dertken, bir de bilhassa kule yapılı olan ses sistemleri kalabalık imgesiyle de meskeni bir oldukça meşgul ediyordu sahihi.

Elbette bu, şu anki mütalaalarımız; o periyotlar bu kalabalık ve büyük hoparlörleri pek bir seviyorduk açıkçası. Neyse ki, devir değişti ve artık bu tip eserlerden fazla meskende âlâ bir film sistemi için bugün inceleyeceğimiz Souncore Infini Mini üzere tek tip eserler kâfi oluyor.

Aslında Soundcore Infini Mini bir vadedir bizlerle. Açıkçası kullanmaktan öylesine mutluyuz ki, bu vade içinde bir türlü televizyonun altından söküp de kamera önüne geçme üzere bir niyete giremedik sahihi. Fakat koronavirüs sebebiyle şu meskende kalmaya çalıştığımız çetin günlerde tahminen sizlerin de işine yarayabilir, meskende Netflix‘ten yahut sair platformlardan sinema izlerken daha ziyade keyif alabilirsiniz tahminen diye düşünerek pahalandırmak istedik. İncelemesi bugüne kısmetmiş diyelim ve artık lafı daha çokça uzatmadan Soundcore Infini Mini incelemesine geçelim.

Soundcore Infini Mini Tasarım Detayları

Soundcore Infini Mini, artık Türkiye’de pek çok ses ve manzara cihazı ile akıllı hayat eserleriyle tanınan Anker markasının bir ürünü. Dizaynıyla hayli kompakt yapıda olan cihaz, televizyonunuzun altında basitçe kendine mahal buluyor. Elbette duvara asmayı da düşünebilirsiniz. Cihazın acilen ardına bunun için yuvalara da konum verilmiş.

Kutusundan uzaktan kumandası, 2 adet pili ve gerekli kabloları ile çıkan Soundcore Infini Mini, hayli kolay formda kurulabiliyor. Optik yoluyla televizyona bağlayabildiğiniz cihaz, ayrıyeten Aux temas desteğine de sahip.

Soundcore Infini Mini’nin tek ilişki seçeneği bunlar değil. Bu hoparlör başkaca Bluetooth desteğine de sahip. Böylelikle telefonunuzdan bilgisayarınıza kadar pek çok Bluetooth destekli cihaz ile basitçe eşleştirebiliyorsunuz.

Uzaktan kumandası üzerinden işlevlerini denetim edebileceğiniz hoparlör, başkaca sağ tarafında da birkaç tuş ile fizikî denetime de imkan tanıyor.

Soundcore Infini Mini Performansı Nasıl?

Soundcore Infini Mini, üzerinde 20W’lık çift stereo hoparlör bulunduruyor ve böylelikle yekunda 40W’lık ses çıkış gücü sağlıyor. Bu da küçük ve ortalama salonlar için pek doyurucu bir ses manasına geliyor. Elbette sırf oturma meydanları için düşünmeyin, bu hoparlörü yatak odanızda yahut oyun odalarında da kullanmak isteyebilirsiniz.

Evet, Infini Mini’nin ses performansı nasıl? Açıkçası başta da söylediğimiz üzere biz kullandığımız vade içinde o kadar mutlu kaldık ki, bu inceleme de o nedenle bir oldukça geç kaldı. Münhasıran yüksek seste sinema izlemeyi seven bir sinemaseverseniz, siz de epey mutlu kalacaksınız diye düşünüyoruz.

Cihazda, 2 farklı ses modu taraf alıyor: Sinema modu ve müzik modu halinde. Uzaktan kumanda üzerinden kolaylıkla geçiş yapabiliyorsunuz. Sinema modunda sağlam bir bas sesi sağlayabilen hoparlör, böylelikle sinemanın atmosferini güçlendiriyor. Müzik modunda ise daha istikrarlı bir ses sağlanırken, müzik dinlerken de bu moddan canlı formda yararlanabiliyorsunuz.

Özetle

Sonuç olarak toparlarsak, Soundcore Infini Mini, umumi performansıyla ziyadesiyle mutlu kaldığımız bir hoparlör oldu. Dediğimiz üzere bilhassa sinema performansıyla bir oldukça beğendik. Bas konusunda sınıfı dahilinde çok tatminkar ses sağlayan hoparlör, tizlerde ise biraz daha metalik kalıyor diyebiliriz. Lakin bulunduğu fiyat segmenti için açıkçası bunun esamesi okunmaz. Çünkü Soundcore Infini Mini, fiyatıyla da epey mütenasip bir model.

Şu an Soundcore Infini Mini’yi 350 TL üzere bir fiyatla bulabiliyorsunuz ki, muhitindeki eserlere de baktığımızda pek mantıklı bir seçenek olarak mahal alıyor. Şayet oturma odanız için yahut oyun odanız için dizaynıyla şık, kompakt, kullanışlı ve bütçeye münasip bir soundbar hoparlör almak üzere bir fikriniz varsa, Soundcore Infini Mini’yi öneririz.

Kimler Almalı

Soundbar hoparlörler arasında fiyat/performans eseri arayanlar Soundcore Infini Mini’den şad kalabilirler. Ses performansıyla şad edici, kompakt ve bütçe dostu bir Soundbar hoparlör arayanlar yakından inceleyebilir.

Anker Soundcore Infini Mini Teknik Özellikleri
Eser Modeli Anker Soundcore Infini Mini
Eser Tipi Hoparlör
CHIP Online Notu 85
Üretici Anker
Teknik Detaylar
Kanal Sayısı 2.0
Ses Çıkış Gücü 40 watt
Ses Çıkışı Stereo
Menzil 10 metre
Irtibatlar Bluetooth 2.1 + EDR, optik, Aux
Boyutlar 550 x 63 x 94 mm
Tartı 1.1 kg

Satın Al

Alternatifleri

Şayet Soundbar hoparlörler arasında daha profesyonel bir seçenek arıyorsanız, modüllü yapısıyla Philips HTL1510B, Samsung HW-R450 yahut LG SJ3 üzere modelleri de değerlendirebilirsiniz.

Yorum Ekle