Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
2020 yılının en hoş kış parfümleri

2020 yılının en hoş kış parfümleri

Bayanların gün içerisinde ruj üzere mütemadi yanlarında taşıdıkları eşyalardan birisi de parfümlerdir. Mevsimlere, aylara, velev kombinlere nazaran bile değişen parfümler arasında en savlı kış parfümlerini mercek altına aldık. Tüm hatunların dikkatini çekecek, kokuları harika üstelik kalıcılığı uzun vade gitmeyen birbirinden şık 10 argümanlı kış parfümü…

Kış aylarında kıyafetten aksesuarlara kadar her şey değişiyorsa parfümlerin koku ve içerisinde bulunan özellikler de değişmelidir. Yapılan araştırmalara nazaran bayanların son yıllarda en çok satın aldıkları ve yanından ayırmadığı kozmetik eserler arasında parfümler geliyor. Bu yüzden kış aylarında en savlı ve kokusunu çok beğeneceğiniz parfümleri araştırdık. Hem gösterişli ambalajları hem de kokuları ile kendine hayran bırakan birbirinden hoş kış aylarına da münasebetli parfümleri öğrenmek için haberimizi inceleyebilirsiniz.

KIŞIN EN ARGÜMANLI PARFÜM TEKLIFLERI

MİSS DİOR / 401,00 TL

Parfümör François Demachy’ın aşkın kokusu olarak tasarladığı tıpkı devranda birinci günden beri çok satışan yapan Miss Dior, Natalie Portman ile hafızalara kazındı. Gülün farklı tiplerine bergamot ve pembe karabiberin içerisinde bulunduğu bu parfüm, çok uzun mühlet kullanılmasıyla da meşhur oldu.

VALENTİNO DİNNA / 959,00 TL

Tüm bayanlar bilenen ve 2015 yılından bu yana herkesin severek takip ettiği Valentino Donna, Bulgar gülü ve vanilya notalarıyla kendine hayran bırakıyor. Parfümör Sonia Constant ve Antoine Maisondieu imzasını taşıyan bu parfüm, hem klasik hem de argümanlı parfüm arayanların vazgeçilmezi olacak.

VERSACE BRİGHY CRYSAL / 490,00 TL

Hem berraklığı hem de göz alıcı parlaklığı öncelikli olarak görünümüne vurulabilirsiniz. Kalıcı lakin çiçeksi bir parfüm arayanların favorisi olacak bu parfüm, kış aylarında kullanıldığında hem rahatsız etmiyor hem de çok uzun vade kalıcılık sağlıyor.

CHLOE NOMADE  / 690,00 TL

İçerisinde bulunan odunsu kokusu ağır kokuları sevmeyenlerin ülkü tercihi arasında olacak bu parfüm, Meşe, frezya ve Mirabelle eriğinin birleşiminden oluşuyor.

YVES SAİNT LAURENT MON PARİS / 650,00 TL

Birinci olarak görünümüne bakıldığında epeyce tezli ve bayanların çok beğeneceği bir şişeye sahip olan bu parfüm, datura çiçeğini beyaz misk ve orman meyvelerinin birleşiminden oluşuyor.

DOLCE&GABBANA VELVET INCENSON / 1212,75 TL

 2018 yılının Nisan ayında sunulan bu parfüm, kehribar ağacı, karabiber, paçuli özü ve daha ziyadesinin bir arada bulunduruyor. Doğu kültürünü ve Akdeniz’i buluşturan dünyaca ünlü markanın bu parfümü kış aylarının en iddialıları arasında yan alıyor.

TİFFANY EAU DE PARFÜM INSTENSE / 531,00 TL

Gün içerisinde ağır bir tempo içerisinde çalışan hatunlar için üretilmiş olan bu parfüm kokusu ile enerjik bir koku veriyor. 

ELİE SAAB LE PARFÜM / 638,00 TL

Şık ve asrî ambalajı hem de kalıcı kokusu ile adeta bağımlılık yapan Elie Saab Le parfüm içerisinde beyaz yasemin Çiçeği, Portakal Çiçeği, Al meyve notaları bulunduruyor.

Yorum Ekle