Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
2020 En kolay saç modelleri hangisi? Konutta kolay saç bağlama

2020 En kolay saç modelleri hangisi? Konutta kolay saç bağlama

Her sabah erken mektebe giderken saçlarınızı yapmak güçlükle geliyor üstelik bir de saçlarınızın şekillendirmekte zorlanıyorsanız bu haber tam size nazaran. Pratik bir biçimde saçlarınıza biçim vermek ve bu modelin ihtimamla yapılmış üzere görünmesini istiyorsanız hazırladığımız modelleri inceleyebilirsiniz. İşte mektebe giderken yapabileceğiniz kolay saç modelleri…

Mektebe giderken bilhassa de kış aylarında saçlarınızı yapmaya üşeniyorsanız, akşamları yatmadan evvel yapabileceğiniz sabahta üzerinden bir defa düzelterek harika görünüme kavuşabileceğiniz modelleri tercih edebilirsiniz. Imalatı epey kolay olan saç modelleri sizi olduğunuzdan havalı gösterebilir. Hem çok rahat hem de çok zarif görünen hazırladığımız saç modellerini çok beğeneceksiniz. Günlük hayatınızda abartılı saç modellerinden uzak, doğal görünümüyle yakın dostlarınız ve arkadaşlarınız da hayran kalacak. Velev bandana isterseniz de tokalarla bu modelleri yapmak mümkün. Dünyaca ünlü modeller podyumlarında bile bu modellerle uzunluk gösterecekler. Pek bu kadar överek anlattığımız modeller nasıl yapılıyor. Gelin birlikte dönemin trend saç bağlama modellerini inceleyelim…

BALERİN TOPUZU /  DÜŞÜK TOPUZ

Saçlarınızın kirli ve yağlı göründüğünü düşündüğünüz devirlerde balerin topuzu imdadınıza yetişebilir. Yapılışı yalnızca dakikalarınızı alacak balerin topuzu kış aylarında bol kazaklarla sizi zarif gösterecek.

AT KUYRUĞU

Uzun saçlı bayanların en büyük meseleleri saçlarını şekillendirmek olabilir. Gün içerisinde hem bozulmayacak hem de imalatı çok pratik bir saç modeli arıyorsanız at kuyruğu ülkü bir seçim olabilir. 

BOHEM SAÇLAR

Saçlarınızı mektebe giderken hem doğal hem de zarif olunmasını istiyorsanız kenarları hafif dağınık ve akşamdan ördüğünüz saçlar harika bir tercih olabilir.

Yorum Ekle