Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
2020 en hoş kış oje renkleri neler?

2020 en hoş kış oje renkleri neler?

Tırnakları hoş göstermenin yollarından biri serinin oje renkleriyle tırnakları renklendirmekten makbul. Siz de bir oje tutkunuysanız kışın trend olan eksiksiz oje renkleri için sabırsızlanıyorsunuz demektir. Hanede, işte, gezmede, hülasa gittiğiniz her alanda kombinlerinize eşlik edecek renkli tırnaklara sahip olmak istiyorsanız 2019-2020 kış dönemi oje renklerine kesinlikle göz atmalısınız.

Kış aylarını temsil eden en şık kahve ve turuncunun tonlarıdır.Tüm gardırobu kaplayan bu renkler doğayı da temsil ediyor.  Aralık ayının da gelmesiyle kış mevsimine girmiş bulunuyoruz. Kullandığınız makyaj materyali, ayakkabı kıyafet değişirken hatunlar için kıymetli olan tırnaklar da renkleniyor. Birbirinden ünlü firmalar kış için yeni makyaj eserleri üretirken tırnaklarımızı da unutmuyor. Münhasıran şimdilerde başlayan moda haftaları 2019-2020 oje renkleri için podyumlarda kusursuz renkler öne çıktı. Bu renkler daha çok keşfedilmemiş ara tonlardan seçildiği gözlerden kaçmadı. Her ne kadar yazın renklerine veda etmek istemeseniz de kış aylarının trend olan oje renklerini görünce çok beğeneceksiniz. 

PEKALA 2019-2020 KIŞ OJE RENKLERİNDE NELER VAR?

DERİN YEŞİL

Yeşil renk kış aylarında en çok kullanılan ve kullanırken kombinlemesi kolay bir renktir. Velev siyah isterseniz hardal sarısı ile adeta kış aylarını eksiksiz bir halde karşılayabilirsiniz. Bu seri epey ziyade görebileceğiniz oval lakin kesinlikle kısa tırnaklarınıza derin yeşil bir oje mükemmel gösterecek. Bunun için OPI markasının ojesini tercih edebilirsiniz. 

FİYATI: 45,00 TL

AĞIR MOR

Mor, duygusallığın ve romantizmin rengidir. Bazı kişiler mor rengi, gösterişli havasından ötürü dekorasyonda kullanmayı sever. Kıyafetlerde tasarrufu çetin olarak düşünlen mor rengi bu yıl ojelerinizde tercih edebilirsiniz. Bunun için Dolce & Gabbana’nın ağır mor tonlu ojesi sizi adeta kış mevsimine hazırlayacak.

FİYATI: 76 TL

PAS KIRMIZISI

Ateş kırmızısı noktasını metalik dokulara bırakmışken, krem dokulu formülleri tercih edenlerin yeni hiti rustik bir havayla yenilenen pas kırmızısı kış aylarının vazgeçilmezi olacak. Bilhassa podyumlarda görmeye alışkın olmadığımız ama bu yıl ki moda haftalarının bir numaraları ojesi sonbahar için biçilmiş bir kaftan üzere görünüyor. YSL La Laque Couture markasının ojesinde bu rengi tam manasıyla görebilirsiniz.

FİYATI: 210 TL

SAFİR MAVİ

Koyu renklerden vazgeçemeyenler ancak farklılık isteyenler için değişik bir seçim olabilecek safir mavisi, mavi tonlarını sevenlerin vazgeçilmezi olacak. Bilhassa bu yıl trençkotlarda önümüze çıkacak olan safir mavisini sizler de şık manikürlü tırnaklarınıza uygulayabilirsiniz. Safir mavisi oje arıyorsanız, Smith&Cult Nail Polish – Kings & Thieves kullanabilirsiniz.

FİYATI: 103,00 TL

Yorum Ekle