Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
14 Gün Pil Ömrüyle HONOR MagicWatch 2 Türkiye’ye Geliyor!

14 Gün Pil Ömrüyle HONOR MagicWatch 2 Türkiye’ye Geliyor!

HUAWEI Technologies çatısı altında gençlere yönelik teknolojik eserleriyle paha yaratan HONOR, yeni akıllı saati HONOR MagicWatch 2‘yi Türkiye’de kullanıcıların beğenisine sunmaya hazırlanıyor. 14 güne kadar pil ömrü sunması, 15 farklı spor modunda aktivite takibi ve gerilim seviyesini ölçüp gerektiğinde egzersiz teklifleri sunması üzere işlevsel özellikleriyle ön plana çıkan eser, 2 farklı saat kayışı opsiyonu, şık saat görünümü ve ferdileştirme seçenekleriyle de şekline ehemmiyet veren kullanıcıları mesut edecek.

Tüm Türkiye’de satışa sunulacak HONOR MagicWatch 2; 1.39 inç‘lik renkli AMOLED dokunmatik ekrana sahip. Akıllı telefona Bluetooth ile bağlıyken dahili hoparlör ve mikrofon üzerinden davetleri yanıtlama ve kolay kolay arama yapma fırsatı sunan akıllı saat, telefonunuza gelen birçok bildirimi de ekranına yansıtarak tüm gelişmelerden haberdar olmanızı sağlıyor. Ayrıyeten depolama meydanında 500’e kadar müzik barındırabilen akıllı saatle, müziklerinizi spor yaparken internete bağlı olmadan da dinleyebiliyorsunuz.

Sağlıklı ömür için birçok farklı özellik

HONOR MagicWatch 2 koşu, bisiklet, yüzme üzere 15 farklı aktivitenin izlenmesini sağlıyor ve detaylı olgu tahlili yaparak kullanıcıya profesyonel tavsiyelerde bulunuyor. Bununla birlikte HUAWEI TruSleep 2.0 teknolojisini barındıran cihaz, kullanıcının uyku kalitesini takip ederek, uyku kalitesini artırmak için çeşitli tekliflerde bulunabiliyor. Gerilim seviyesini ölçebilen ve yüksek seviyeler tespit ettiğinde gerilim düşüren egzersiz teklifleri sunan MagicWatch 2, tüm bu özellikleriyle baştan sona hanede, işte, hayatın her yerinde hayat kalitenizi artırmayı hedefliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle