Oyun için uygun fiyatlı masaüstü gaming mouse arıyorum.

Soru

Gaming Mouse Tecrübem

Logitech mouse’lardan artık bana gına geldi. Yıllardır oyun oynuyorum ve artık edindiğim tecrübelere göre oyun oynarken mouse’larda tıklama hızı ve dpi yani ayarlarının önemli olduğunu etmiştim zaten.

Oyuncu mouse’u ararken her zaman uygun fiyatlı mouse’lar alıyordum fakat arkadaşlarımdan biri bana gaming mouse yani oyuncu mouse’u al dedi. Paraya kıyarak Uzun zaman önce Logitechin Mx master wireless mouse’unu almaya karar verdim. Aldım ve kullandım tabi uzun zaman ama bozuldu. Tabi dolar kur fiyatları yükseldikten sonra yine logitechin g300 kablolusunu aldım ve onuda kullandım.

Mouse Sorunu!!

Yıllardır mouse aldım ve kullandım her türlüsünü denedim. Sorun nerde mi? Sorun arkadaşım bir mouse düştüğü zaman hemen bozulur mu yaa? Allah aşkına. Yani her aldığım logitech, razer veya diğer markalar bir kere yere düştümü bozuluyor. Peki şimdi diceksiniz ki bozulcak tabi. Eee yani düşemez mi? Ben kendimce bu dolar kuru yükselmesinden şöyle bir çözüm arıyorum. Şimdi bir mouse’a alışan kullanıcı bozulduysa  yine aynısını almak ister. Fiyatlar çok yüksek alamıyorum veya niye bu kadar para verim diyorum.

Sorum aslında kendimce mantıklı. Sorum şu!!!

Bana uygun fiyata oyuncu mouse lazım. Yani kalite olarak diğerlerinden biraz daha kötü olabilir ama hiç değilse bir kere yere düşse bile bozulduğu zaman gidip aynısından bir daha alabileyim ya! Haksız mıyım?

Kısacası çin malıda olsa ama yine onlar arasında kalitesi iyi olacak ve fiyatıda uygun olan markası önemli olmayan mouse arıyorum. Var mıdır tavsiyesi olan? Saçma bir soru gibi gelebilir ama eminim soruyu detaylı okuduktan sonra sizlerede saçma gelmeyecek.

 

Cevap Yaz