Küçük mutfaklar için dekorasyon önerisi olan?

Soru

Artık yeni evlerin mutfakları çok küçük ya yeni bir ev aldık 65 metrekare üst katıda 30m kare. Fakat mutfak hiç içime sinmiyor. Ufak mutfaklar için önerisi olan var mı?

Sunatay 3 sene 2019-10-23T00:21:01+03:00 1 CVP 397 Okuma 0

CVP ( 1 )

  0
  2019-10-23T00:44:27+03:00
  Cevap düzenledi.

  Seyyar Dolap Kullanın!
  Küçük mutfakları kullanışlı hale getirmek için ufak dokunuşlar yaparak kendi dünyanıza münâsib hale getirebilirsiniz. Nasıl mı? Bu işe birinci adım olarak seyyar dolaplardan başlayabilirsiniz. Birinci olarak mutfakta değerlendirebileceğiniz boşluklara göz atın ve mutfağınızdaki boşluklara iyi olacak halde dolap ek edebilirsiniz. Sonunda çokça eşyaları ortalık yanda görünmesine mani olarak daha sistemli olmasını sağlayabilirsiniz.
  Kutu Kullanın!
  Mutfağınızda dolap ekleyecek kadar yanınız olmayabilirsiniz. Bunun için raf formunda aralıklara ek edebileceğiniz kutu rafları dahil edebilirsiniz.
  Tezgahları Geniş Tercih Edin!
  Eşyaları rahatlıkla sığdırabilmeniz ismine her devir dolap seçimlerinizi dik ve tezgahın kullanışlı olması ismine da geniş tercih edin. Sonunda mutfakta çalışırken hem daha rahat hareket edebilir hem de eşyalarınızı daha rahat bir biçimde üst raflara yerleştirebilirsiniz.
  Açık Renkleri Tercih Edin!
  Küçük mutfağınızı daha geniş ve daha ferah göstermek için olabildiğince koyu renklerden uzak durarak açık tonları tercih edin! Açık renkler mutfağınızı olduğundan daha büyük göstermeye yardımcı olacaktır.

  En iyi cevap

Cevap Yaz