Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Zyxel’den Yeni Gigabit Modem; VMG3625-T20A

Zyxel’den Yeni Gigabit Modem; VMG3625-T20A

Ağ teknolojileri yerinde uçtan uça tahliller sunanZyxel’in VDSL, ADSL ve fiber üzere farklı ilişki alternatiflerini destekleyen yeni modemi; VMG3625-T20A raflarda yanını aldı. Zyxel’in yeni ağ geçidi, yüksek irtibat suratı avantajı yanında zarif tasarımı ile de dikkat çekiyor. Mat siyah rengiyle klas ve şık bir manzaraya sahip cihaz, hane ve ofis dekorasyonlarına da basitçe koordinasyon sağlayabiliyor.

802.11AC teknolojisi sayesinde muhteşem süratli Wi-Fi teması sunan eser, çift bant desteğine sahip. 2.4GHz bandında 300 Mbps, 5GHz bandında ise 866 Mbps kablosuz suratlara ulaşabilen modemin, hem VDSL hem de ADSL desteği bulunuyor.Yeni dinamik anten tasarımı ile meyyit ortamlardaki internet erişim meselesini ortadan kaldıran VMG3625-T20A,sahip olduğu IEEE 802.11 a / b / g / n / ac Wi-Fi sertifikasıyla; birden ziyade cihaz üzerinden yüksek kalitede full HD görüntü izleme imkanı sağlıyor.Evde online oyun ve HD sinema indirme deneyimini üst seviyeye taşıyan eser, ofislerde ise yüksek boyutlu evrakların kurum içinde süratli bir formda paylaşılmasına imkan tanıyor.

G Vectoring teknolojisi

Zyxel VMG3625-T20A Çift Bantlı Kablosuz AC / N Combo WAN USB’li Gigabit Ağ Geçidi, farklı VDSL hatları arasında karışma yahut paraziti ortadan kaldıran G Vectoring teknolojisine sahiptir. Eserin bu özelliği sayesinde birebir kablodaki sinyal bozulma / enterferans meselesini ortadan kalkıyor. Cihaz, Sinyal-Gürültü Nispetini (SNR) kıymetli ölçüde düzgünleştiriyor. Böylece daha uzak aralıklara VDSL teması sağlamak mümkün oluyor.

Zyxel’in yeni modemi,kablosuz irtibatın yanı sıra yüksek süratte kablolu irtibat da sunuyor. Eser üzerinde konum alan Gigabit Ethernet girişi sayesinde standart Ethernet ilişkisine orantıyla çok daha süratli erişim sağlanıyor. Cihazın bu özelliği DVR, İnternet TV oyun konsolu, üzere kablolu cihazların internete yüksek süratte bağlanmasına imkan tanıyor.

Uzaktan erişim ile teknik destek imkanı

Zyxel VMG3625-T20A’nın kıymetli bir öteki özelliği ise; internet servis sağlayıcı konumunda taraf alan firmaların uzaktan modeme erişimini sağlayan TR-069 / TR-181 protokolünü desteklemesi. Böylelikle servis sağlayıcılar, son kullanıcıları etkilemeden modemlereuzaktan erişim, idare ve yapılandırma imkanına sahip olabiliyorlar. Kurumlara “tak ve çalıştır” deneyimi yaşatan bu yenilik, servis sağlayıcılar için işletim ve bakım maliyetlerinden tasarruf sağlama mealine geliyor. Bireyler ise ilişki sorunu yaşadıklarında ilgili kurumun teknik ekibinin uzaktan modeme müdahale etmesi suretiyle; kolay bir halde teknik destek alabiliyorlar. Standart konut kullanıcı modemlerine nazaran daha yüksek kapasite ve VPN desteği sağlayan Zyxel VMG3625-T20A Çift Bantlı Kablosuz AC / N Combo WAN USB’li Gigabit Ağ Geçidi, müşteri deneyimi ve konforu da en üst seviyeye çıkartıyor.

Eser, MAC filtreleme, ebeveyn denetimi, DoS himaye üzere güvenlik konusunda da gelişmiş özellikleri bünyesinde barındırıyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle