Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Zula Üstün Lig 5. Döneme Savlı Başlıyor!

Zula Üstün Lig 5. Döneme Savlı Başlıyor!

Heyecan dolu bir aktarım periyodunu artta bırakan Zula Harika Lig, bu yıl taraftarlarına nefes nefese bir seri vadediyor. Flaş aktarımlarla çok getirecek takımların oluşturulduğu ve 10 ekibin uğraşına sahne olacak 5. Seride, istikrarlar büyük ölçüde değişecek.  

Yeni dönemde Zula severlerin espor heyecanını artıracak pek çok sürprizden biri Harika Lig’e katılan yeni ve tezli ekipler olacak. Türkiye’de esporun öncü ekiplerinden Dark Passage ve ligin esaslı gruplarından ICE Warriors’un bölgesine dahil olan Çamlıca Espor’un da iştirakiyle Zula Üstün Lig, bu seri daha da güçlü müsabakalara sahne olacak. Zula’da yeni dönemin heyecan verici gelişmeleriyle ilgili detaylı malumat sahibi olmak isteyen taraftarlar, merak ettiklerinin tümüne  espor.zulaoyun.com’dan ulaşabilecek ve Ligle ilgili gelişmelerden Zula Oyun’un resmi  Facebook, Twitter, Instagram ve YouTube sahifelerini takip ederek haberdar olabilecek.

Dönem finali 18 Nisan’da

Yarışmanın ve heyecanın daha artacağı Zula Harika Lig 5. Seri’nin final müsabakaları 18 Nisan’da Nonstop Zula Espor Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Arkada kalan serilerde 200.000 TL olan armağan havuzu, 5. Dönem’de 290.000 TL olarak güncellendi. Ekipler, yeni armağan havuzundan haklarına düşeni alabilmek için 4 ay boyunca büyük bir savaşa imza atacak.

Yeni Final Sistemi: Altılı Finaller

Zula Muhteşem Lig‘in yeni serisinde final sisteminde de değişikliğe gidildi. Bugüne kadar birinci 4 grubun finallere ilerlediği yapıdan farklı olarak, yeni seriden itibaren finaller 6 ekip ile yapılacak. Birinci 2 ekip direkt olarak yarı finallerden başlarken, geçmişe kalan kadrolar ise çeyrek finalde kozlarını paylaşacak. Böylelikle yeni sistem ile bir arada yarışma yalnızca üst sıralarda değil orta sıralarda da bir üst seviyeye taşınacak.

Zula Muhteşem Lig Akademi Ekipleri

Zula Muhteşem Lig 5. Dönem’e koşut olarak devam eden Zula Yarışma Turnuvası serisinde her Zula Harika Lig ekibi bir akademi grubu ile bu ligde de yan alacak. Ekip, istediği haftalarda Zula Yarışma Turnuvası’nda oynayan oyuncusunu Zula Harika Lig maçına çıkarabilecek. Bu yenilikle, daha ziyade esporcu Zula Üstün Lig’de yarışma etme deneyimini yaşayabilecek.

Maç Saatleri

Zula Muhteşem Lig’de maçlar 18 Ocak tarihinden itibaren Cumartesi ve Pazar günleri 14:00, 15:30, 17:00, 18:30, 20:00 saatlerinde Zula Oyun YouTube ve Twitch kanallarından canlı olarak yayınlanacak. Zula Harika Lig 5. Dönem fikstürü ise çok kısa bir mühlet sonra yeniden Zula Oyun’un resmi kanallarından duyurulacak.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle