Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Zula Harika Lig 4. Seri Finali Heyecanı Başladı

Zula Harika Lig 4. Seri Finali Heyecanı Başladı

Zula Muhteşem Lig’de 4. Seri finalleri için geri sayım başladı. Yenilenen yayın yüzüyle 27 Temmuz’da başlayan Zula Muhteşem Lig’in 4. dönemi boyunca birbirinden güçlü ve profesyonel espor ekipleri kıyasıya yarışma etti. Zula Üstün Lig tarihinin en çekişmeli ve en heyecanlı serisinin en güzelleri buluşturacak final müsabakalarına, Nonstop Zula Espor Merkezi 26-27 tarihlerinde konut sahipliği yapacak.

Zula Harika Lig’in 4. Dönem finali birbirinden başarılı 10 profesyonel grubun en düzgünlerini buluşturacak.

Haftalar uzunluğu süren çekişmeli uğraşın akabinde final müsabakasında biraya gelecek finalistler, Nonstop Zula Espor Merkezi’nde 200.000 TL armağan havuzu için buluşacaklar. 1907 Fenerbahçe, Beşiktaş, Bursa Espor ve Galatasaray’ın taraf aldığı büyük finallerde Zula arenasının en düzgün ekibi zahir olacak. Zula Muhteşem Lig tarihinin en çekişmeli geçen lig aşamasının akabinde, çekişmeli final karşılaşmalarında  adrenalin tepe yapacak.

26 Cumartesi günü Play-out maçıyla başlayacak aktiflikte, Zula Harika Lig’e devam edecek ve veda edecek kadrolar aşikâr olacak. Saat 11:00’deki müsabaka ICE Warriors, Godzilla Wanderlust arasında gerçekleşecek. Yarı finaller ise saat 13:00’de Beşiktaş, Bursa Espor, saat 15:00’de Galatasaray Espor, 1907 Fenerbahçe arasında gerçekleşecek. 27 Ekim Pazar günü üçüncülük için saat 11.30’da biraya gelecek ekiplerin kazananları, final için saat 15.00’de zıdda gelecek.

Lig aşamasının MVP, en âlâ taarruz, keskin nişancı ve en yeterli çıkış yapan oyuncu üzere “en”lerinin de muayyen olacağı dönem finali heyecanını Nonstop Zula Espor Merkezi’nde izlemek isteyenler biletlerini 15 TL karşılığında Biletinial.com üzerinden satın alabilecekler.

Zula Muhteşem Lig 4. Dönem finali canlı yayın ve aktiflik tarafında büyük yeniliklere de sahne olacak. Zula severler http://espor.zulaoyun.com adresinden Zula ile ilgili her türlü malumata de ulaşabilecekler.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle