Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Yurt Dışı Harcamalarında Döviz Maliyeti Düşecek!

Yurt Dışı Harcamalarında Döviz Maliyeti Düşecek!

PeP ve Visa iş birliği kapsamında, PeP Visa Kartı

PeP kartın tanıtıldığı basın içtimasında konuşan Paladyum Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. Umumi Yöneticisi Artun Kumrulu, “Visa logolu PeP kart ve buna bağlı para aktarımı ve yurt dışı süreçlerinde, hem ticari hem ferdi harcamaların kur farkından zarar görmeden gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. PeP üyeleri sonunda Türkiye’nin yanı sıra yurt dışı süreçlerinde de avantajlı hizmetlerle buluşacak. Gaye kitlemiz; yurt dışına ticari yahut turistik hedefli seyahat edenler, yurt dışında yaşayanlar, eğitim için yurt dışına giden talebeler ve yurt dışından ödeme alan kişi ve şirketler. Visa logolu yeni PeP kartlar ile tüm bu segmentlere para aktarımı, ödeme alma üzere süreçlerde yurt içinde olduğu üzere yurt dışında da avantajlı döviz kurları ve 7/24 süratli süreç imkanı sunuyoruz. Örneğin, İngiltere’ye hafta içi, hafta sonu demeden para aktarımı yapıyor ve bunu yalnızca 5 dakikada gerçekleştiriyoruz” dedi.

Visa’nın sağladığı inanç ağıyla milletlerarası pazarlarda süreç yapılabilecek

Visa Türkiye Umumî Yöneticisi Merve Tezel, “Bugün tüm yerkürede fintech’ler, yenilikçi ve teknoloji odaklı iş modelleri sayesinde, ödeme kesiminde hayatı kolaylaştıran ve şahsi gereksinimlere karşılık veren yeni eser ve hizmetler sunuyor. PeP’in ortaya koyduğu yaratıcı ve tüketici dostu fikir, mahsusen yurt dışı alışverişleri için dijital bir ortamda, yalın ve şeffaf bir hizmet beklentisi olan tüketicilerin gereksinimine karşılık veriyor. İş birliğimiz sayesinde PeP kart sahipleri, PeP’in sağladığı yararları Visa’nın 200 memlekette 54 işyeri ve 2,7 milyon ATM’yi kapsayan ağı ile yerkürenin dört bir yanında kullanarak kolay kolay süreç yapma imkanına sahip olacak. İleri teknolojiyi gündelik yaşama entegre etme ve memleketler arası ödemelerde tüketicilere pürüzsüz bir ödeme deneyimi sağlama vizyonumuzla birebir örtüşen bu tahlilin bir kesimi olmaktan dolayı bahtiyarız,” dedi. 

Daha ziyade güvenlik için her süreçte yenilenen şifre ve sanal kart

Yurt içi ve yurt dışında 7/24 para aktarımı, fatura, kurum ve öbür ödemelere imkan sağlayan, akaryakıt alımlarında şahsi avantajlardan yararlanma imkanı sunan ferdi ve kurumsal olarak kullanılabilen PeP, online alışverişte de yeni ve inançlı bir müşteri deneyimi vadediyor. Sunduğu kart hizmetlerinde, güvenlik için her süreçte yenilenen şifre ve sanal kart seçeneği sunarak kart numarası yahut şifresinin olursuz olarak diğerlerinin eline geçmesiyle oluşabilecek riskleri ortadan kaldırıyor. PeP ayrıyeten ‘Para iste’ özelliği ile tahsilat, hak ediş idaresi ve toplumsal medya üzerinden satışlara yesyeni imkanlar sunuyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle

© 2013 -2022 Soru CVP - [email protected]
Sorucvp.net danışmanlık, soru ve cevap içerikleri'nin doğruluklarını kontrol etmez.
İçeriğin doğruluğunu garanti etmez. Sayfayı daha iyi görüntülemek için Google Chrome tarayıcısını kullanmanızı öneririz.