Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Yumurta, Twitter’da En Çok Konuşulanlar Arasında

Yumurta, Twitter’da En Çok Konuşulanlar Arasında

Twitter’ın 2019’un tweet’leri raporu, tanınan yumurta fotoğrafının yıl boyunca en çok retweet’lenen (yeniden paylaşılan) tweet’lerden biri olduğunu ortaya çıkardı.

Let’s set a world record together and get the most retweeted on Twitter. Beating the current world record held by Yusaku Maezawa @yousuck2020 (5.3 million!)

We got this ?? pic.twitter.com/VkMPwJo9GI

— World Record Egg (@egg_rt_record) January 14, 2019

En çok paylaşılan tweet’ler arasında Güney Koreli müzik kümesi BTS’nin bir tweet’i, sevimli hayvanlar, bir küme adamı kovalayan ördek, üzerine sahih çığlık atılan herkese saldıran bir kuş nokta aldı.

Tahlillerle birlikte en çok retweetlenen tweet’lerin başında Ganalı müzisyen Patapaa’nın müziğindeki “sco pa tu manaa” cümlesi geldi. Bu sözcüklerin bir meali olmasa da Twitter kullanıcıları, bunu “Aklında ne var?” manasında kullanmaya başladı.

Tweet’lerde en çok konuşulan TV serilerinde Game of Thrones mahal alırken en çok konuşuan sinema, The Avengers: Endgame oldu. Twitter’da yılın aktörü Tom Holland olurken 2019’da platformada en çok konuşulan müzisyenler, BTS, Ariana Grande, Drake, Rihanna ve Cardi B oldu.

Son olarak Twitter’da en çok kullanılan emoji, tanıdığınız gülmekten gözyaşlarına boğulan yüz oldu.

Yorum Ekle