Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
YouTube’un Birinci Etkileşimli Sinemasının Fragmanı Yayınladı!

YouTube’un Birinci Etkileşimli Sinemasının Fragmanı Yayınladı!

YouTube yakın devirde sunmaya hazırlandığı şahsi prodüksiyonu A Heist with Markiplier için tanıtım görüntüsünü yayınladı. Netflix’in Black Mirror: Bandersnatch‘inde olduğu üzere verdiğiniz kararlar ile sinemanın nasıl biteceğine taraf vereceksiniz. Klasik full-motion görüntü (FMV) oyunlarını hatırlatan bir formda sahnelerin büyük bir kısmı 1. kişi gözünden çekilmiş durumda.

YouTube’un söylediğine nazaran bu hususî imalat 31 farklı sona ve 61 görüntüye sahip; izlerken pek çok “ölüm-kalım” kararı vermeniz gerekiyor. Her ne kadar A Heist with Markiplier firmanın birinci “kendi maceranızı seçin” imalatı olsa da, Markiplier için bu bir değil. İçerik yaratıcısı 2017 yılında 10 farklı son içeren A Date with Markiplier‘ı yayımlamıştı.

Heist ile YouTube’un en azından Bandersnatch kadar büyük bir muvaffakiyet elde etmeyi ümit ettiği söylenebilir. Hususî imalatın muvaffakiyetinin akabinde Netflix bu yılın erken devirlerinde yaptığı açıklama ile birlikte etkileşimli hikaye anlatımına daha ağır bir formda odaklanacağını söylemişti.

Markiplier’ın 24 milyonun üzerinde üyesi olsa da, A Heist with Markiplier’ın kişileri Bandersnatch kadar kendine çekip çekemeyeceği belli değil. Tekrar de YouTube Orjinal imalatlarını fiyatlı üyelik olmadan izleyebiliyor olmanız muhtemelen sinemanın başarısını iyi cephede etkileyecektir.

A Heist with Markiplier 30 Ekim tarihinde yayınlanacak.

Yorum Ekle