Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
YouTube, Masaüstünde Eski Dizaynını Kapatıyor

YouTube, Masaüstünde Eski Dizaynını Kapatıyor

YouTube’un yeni masaüstü arayüzü, önümüzdeki aydan itibaren beğenseniz de, beğenmeseniz de herkese sunulacak. Şu an itibariyle ve yeni arayüz arasında geçiş yapılabiliyor ama mart ve sonrasında eski görünüm, Google tarafından kaldırılacak.

Google’ın 2017’den beri dizaynında Material Design’a yönelik değişiklikler yaptığı YouTube, görünümü değişen tek Google hizmeti değil. Firmanın Gmail ve Takvim tatbiklerinin tasarımı 2018’de yenilenmişti. Yeni tasarım, koyu tema dahil olmak üzere birçok kullanıcının beğeneceği yenilikler içeriyor. Ama küçük bir bölümün dizaynda ısrarcı olduğu da biliniyor.

YouTube’un geniş kutucuklardan ve daha uzun medya başlıklarından oluşan, kanal simgeleriyle kanalları daha kolay tanımanızı sağlayan yeni masaüstü tasarımı, olarak 7 Kasım 2019’da ortaya çıkmıştı. Yeni dizaynla birlikte giriş sahifesinden medya çalma listenizi oluşturabiliyordunuz.

dizaynın tam olarak ne hengam kaldırılacağı açıklanmasa da, şok olmak istemiyorsanız şimdiden yeni dizayna geçmenizde ve yeni görünüme alışmanızda yarar var.

Yorum Ekle