Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Your Phone ile Davetlere Karşılık Vermek Artık Mümkün

Your Phone ile Davetlere Karşılık Vermek Artık Mümkün

Microsoft’un 2020’nin birinci yarısında yayınlamayı planladığı güncellemenin ön izleme sürümü, Insider’lar için “fast ring” üzerinden indirmeye sunuldu. Yeni sürüm, Your Phone tatbikinde büyük geliştirmeler yapıyor ve telefonlara PC üzerinden yanıt vermenize imkan tanıyor.

Yapı 18999’da bulunan yenilenmiş Your Phone tatbikine eklenen “Calls” işlevi, telefonunuz çaldığında PC’den karşılık vermenize, çağrıyı reddetmenize, evvelce belirlenmiş bir bildiriyle yanıt vermenize yahut sesli iletiye yönlendirmenize müsaade veriyor. Pratik içerisindeki çeviriciyi kullanarak yahut kişi listesinde diğerlerini aramanız da mümkün. Dahası Your Phone ile davetleri PC’den telefona yahut zıddı yanda aktarabiliyorsunuz.

Davetler, doğal olarak PC’nizin hoparlörünü kullanıyor. Karşı tarafın sizi duyması için elbette bir mikrofona gereksiniminiz var.

Saklılığa dikkat edenlerin güzeline gitmeyecek olsa da Microsoft, tatbikin son davetlerin bir listesini tuttuğunu belirtiyor.

Microsoft, pratiğin 19H1 (Mayıs 2019 güncellemesi) ve daha yeni yapılara kademeli olarak dağıtılacağını söylüyor. Uygulamayı kullanabilmek için Android 7.0 ve sonrasını kullanmanız, PC’nizin bir Bluetooth kontağına sahip olması gerekiyor.

Yorum Ekle