Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
YOPMail ile Muvakkat E-posta Hesabı Nasıl Oluşturulur?

YOPMail ile Muvakkat E-posta Hesabı Nasıl Oluşturulur?

İnternette gizliliğinizi müdafaanın yollarından bir tanesi, her kaydolduğunuz hizmete gerçek adresinizi vermemek. Bu halde kutunuza gelen istenmeyen posta sayısını da azaltabilirsiniz.

Aşağıda en âlâ muvakkat oluşturma seçeneklerinden olan YOPmail’i nasıl kullanacağınızı anlatacağız.

YOPmail Nedir?

YOPmail, bir kullan-at adresi oluşturma hizmeti. Siteyi kullanarak istediğiniz “yopmail.com” uzantılı eposta adresini oluşturup, bu adresin gelen kutusuna erişim sağlayabiliyorsunuz.

YOPmail’i eposta adresinizi girmeniz gereken lakin gerçek eposta adresinizi vermek istemediğiniz her yanda kullanabilirsiniz.

YOPmail Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Aslında YOPmail’i ziyaret etmeden onu kullanmaya başlayabilirsiniz. Bir web sitesine [HerhangiBirŞey]@yopmail.com adresini verdiğinizde bu, eşsiz bir adres olarak kabul ediliyor.

Eposta kutusuna erişmek istediğinizde (örneğin bir hesabı doğrulamak için) iki seçeneğiniz var. YOPmail web sitesinin sol üstündeki kutucuğa eposta adresini yazabilir yahut alternatif olarak yopmail.com/[SeçtiğinizAdres] adresine gidebilirsiniz.

Yalın bir adres seçtiğinizde bu adresin kullanıldığını görebilirsiniz. Bu yüzden gerçek kimliğinizi açığa çıkaracak bir şey için asla atılabilir epostaları kullanmayın.

Yorumlar ( 2 )

  1. […] 13. YOPMail ile Muvakkat E-posta Hesabı Nasıl Oluşturulur? […]

  2. […] 13. YOPMail ile Muvakkat E-posta Hesabı Nasıl Oluşturulur? […]

Yorum Ekle