Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Yerkürenin En Uygun Telefonu 2019

Yerkürenin En Uygun Telefonu 2019

Hayatımızın kıymetli bir modülü haline gelen akıllı telefonlar belli bir olgunluğa ulaştığından, artık tek bir telefonu öne çıkarmak ve “dünyanın en âlâ telefonu budur” demek mümkün değil. En yeterli telefon hangisi, bu biraz da sizin beklentilerinize ve gereksinimlerinize nazaran değişiyor.

En Düzgün Cep Telefonu Hangisi?

Galaxy S10 Plus, iPhone 11 Pro, OnePlus 7T Pro, Huawei P30 Pro üzere telefonlar piyasadayken yerkürenin en güzel telefonu hangisi, bunu söylemek epey güçlükle. Fakat sizi kırmadık ve artta bıraktığımız yılın en düzgün telefonu seçtik. Yine de yılın en düzgün telefonu hangisi merak ediyorsanız, yanıtı bu metnimizde bulacaksınız. İşte en yeterli telefon 2019…

1. Samsung Galaxy S10 Plus

Bugün piyasadaki en güzel Android’li telefonu arıyorsanız, işiniz çok sıkıntı olmayacak. Samsung Galaxy S10 Plus, hem en üst seviye teknik özelliklerle geliyor, hem de rakibi iPhone’dan farklı bir görünüme sahip. Delikli Infinity-O ekran tasarımı tahminen kusursuz değil gelgelelim ekran meydanını artırmak için şimdilik bundan güzel bir yol yok.

2. Huawei P30 Pro

6,47 inç OLED ekranla gelen Huawei P30, güçlü kameralarıyla öne çıkıyor. Ekran çözünürlüğü tahminen en yükseği değil ama P30 Pro neredeyse her tarafıyla harika bir telefon.

3. OnePlus 7T Pro

OnePlus 7T Pro, hem dizaynıyla, hm de teknik özellikleriyle 2019’da gördüğümüz en güzel telefonlardan biriydi. Açılır kamerası, 6,67 inçlik dehşetli ekranı ve Android’in üzerinde şirin geliştirmeler yapan OxygenOS’un tek büyük dezavantajı, daha evvel çıkan OnePlus 7 Pro’dan çok farklı olması.

4. Samsung Galaxy Note 10

Dehşetli bir 6,3 inç Harika AMOLED ekranla gelen Samsung Galaxy Note 10’un âlâ olmadığı bir yanı yok. Note 10 Plus’a nazaran birkaç eksiği olsa da, daha makul boyutları ve daha münasip fiyatıyla çok cazibeli bir model.

5. Apple iPhone 11 Pro

iPhone 11 Pro, büyük pil, yepisyeni A13 yonga seti, iOS 13’le gelen güç geliştirmeleriyle şu an alabileceğiniz en gelişmiş iPhone. Tek şarjla bütün günü rahatça çıkaran telefon, OLED ekranı ve üçlü art kamerasıyla rakiplerinin gerisinde kalmadığını gösteriyor.

6. Pixel 4 XL

Ekimde çıkan Pixel 4 XL, 90Hz 19:9 6,3 inç ekranı, iki art kamerası, yüzle kilit açma işlevi ve daha uygun ekranıyla dikkat çekiyor. Parmak izi sensörünün bölgesini yüzle kilit açmaya bırakması tahminen yeterli bir tercih değil, ama kamera konusunda hayal kırıklığına uğramayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Yorum Ekle