Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Yeni PUBG Güncellemesi ile Yeni Özellikler Geliyor

Yeni PUBG Güncellemesi ile Yeni Özellikler Geliyor

Dönem 5 devam ediyor ve araçlarla cümbüş yeni bir yıkıcı alet ile devam ediyor. PUBG Güncelleme 5.2, Çivi Kapanı, Yol Noktası Sistemi, Vikendi’de birtakım dengeleyici güncellemeler ve PUBG Labs ile içeriği test etmek için yeni seçenekler sunuyor.

Bu güncellemede, oyuncular yeni eklenen Çivi Kapanı’nı yerleştirerek taarruzlarının önüne geçebilecekler. Ayrıyeten Vikendi, karla kaplı adayı bir keskin nişancının oyun ortamına dönüştürecek birçok uygunlaştırma ve değişiklik sunuyor. Daha savunulabilir keskin nişancı durumları için birçok binanın pencereleri azaltıldı, küçük kentlerde daha ziyade görüş yeri için birtakım binalar ve molozlar kaldırılırken, trafiğin ağır olduğu ortamlardaki duvarlar, ağaçlar ve kayalar taşıtların daha düzgün manevra yapabilmeleri için temizlendi.

Biraz yanını kaybetmiş mi hissediyorsun? PC Oyuncuları ve grup arkadaşları artık Yol Noktası sistemi ile stratejilerini, rotalarını ve cephelerini daha uygun planlayabilirler. Son çembere kadar rotanızı tamamlamak için birden ziyade rota noktaları işaretlerken herkese öncülük edin. Son olarak, bu güncelleme PUBG Labs ile deneysel içeriği test etmek için yeni bir yolun eklendiğini de gösteriyor. Labs, topluluğun Battle Royale etrafındaki olasılıkları daha ziyade araştırmasını sağlayacak deneysel sistemler ve oyun modları içerecek.

Tüm bu güncellemeler ve daha ziyadesi, Güncelleme 5.2, 20 Kasım’da PC canlı sunucularında ve 26 Kasım’da konsol canlı sunucularında başlatıldığında erişilebilir olacak. Tüm yama notlarına bu linkten ulaşabilirsiniz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle