Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Yeni Pocophone Yolda Olabilir

Yeni Pocophone Yolda Olabilir

Xiaomi’ye bağlı bir şirket olan Pocophone’un yalnızca bir telefonu var. Ama tanınan olma konusunda kahır yaşamayan firmanın yeni telefonu yolda üzere görünüyor.

Pocophone’un başındaki Alvin Tse’nin Twitter’da yaptığı paylaşıma nazaran “2020’de POCO hakkında daha çok şey duyacağız“. Telefon, yerkürenin kimi ortamlarında Poco F1 ismiyle çıktığından bu tweet, Pocophone’dan bahsediyor. Pocophone F1, çift art kamerası, büyük pili ve süratli şarjıyla bütçe dostu telefonlar arasında yankı uyandırmıştı. Bu yüzden yeni Pocophone, ucuz telefon tutkunlarını heyecana boğabilir.

Tse’nin tweet’inin kısa vade içerisinde silinmesi ise başları karıştırdı. Bunun farklı nedenleri olabileceğinden, birinci tweet’te söylenenler muteberliğini yitirmiş olabilir. Ama firmanın değerli bir başkanının bu kadar çok yanılma ihtimalini yüksek görmüyoruz. Tse’nin tweet’i, bir telefondan değil, umum olarak bir cihazdan bahsediyor da olabilir ve tweet, telefon olarak algılandığından ötürü silinmiş olabilir.

Tweet’in silinmesinin bir diğer nedeni, bir anda oluşan beklenti dalgasını dindirmek de olabilir gelgelelim şayet sebep buysa, CHIP Online’da da haber olduğuna nazaran pek işe yaramadığı açık.

Son bir iddiamız, bunun erken, resmi olmayan bir duyuru olması ve Pocophone’un yapacağı resmi duyuruya gölge düşürmesinin istenmemesi. Şayet sebep buysa, telefonu çok yakında göreceğiz demektir.

Yorum Ekle