Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Yeni Marvel Sinemalarının Gösterim Tarihleri Açıklandı!

Yeni Marvel Sinemalarının Gösterim Tarihleri Açıklandı!

Marvel‘ın en tanınan karakterlerinin yayın ve tasarruf haklarının birçoklarını eline geçiren, Fox ile yapılan ittifak sonrası da X-Men ve Deadpool üzere kült yapıtları bünyesine katan Disney, takvimini güncelledi.

Black Widow 1 Mayıs 2020,  The Eternals 6 Kasım 2020, Shang Chi and the Legend of the Ten Rings 12 Şubat 2021, Doctor Strange in the Multiverse of Madness 7 Mayıs 2021, Thor: Love and Thunder ise 5 Kasım 2021’de gösterime girecek. 

Asıl bombalar ise 2022 – 2023 devrinde patlayacak. 2 milyar dolara yakın gişe hasılatı elde eden Black Panther serisinin devam sineması Black Panther 2,  6 Mayıs 2022’de izleyicilerle buluşacak. 2022 – 2023 periyodunda ise  Ant-Man 3, Blade, Captain Marvel 2 ve Guardians of the Galaxy 3 imalatları gösterime girecek. 

Gelelim en çarpıcı gelişmeye… Disney – Marvel iştirakinin Avengers gibisi bir grup olan A-Force‘u izleyicilerin beğenisine sunması bekleniyor. Prodüksiyonun; Spider-Verse’e misal biçimde animasyon çeşidinde olabileceği sav ediliyor. Elbette zıddı de olasılıklar arasında. A-Force üyeleri arasında; genç Captain Marvel ve alternatif kainatın Örümcek Adam’ı Miles Morales bulunuyor. Deadpool 3‘ün de 2023 yılının birinci yarısında gösterime gireceği katılaştı.

Yorum Ekle