Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Yeni Marvel Sinemalarının Gösterim Tarihleri Açıklandı!

Yeni Marvel Sinemalarının Gösterim Tarihleri Açıklandı!

Marvel‘ın en tanınan karakterlerinin yayın ve tasarruf haklarının birçoklarını eline geçiren, Fox ile yapılan ittifak sonrası da X-Men ve Deadpool üzere kült yapıtları bünyesine katan Disney, takvimini güncelledi.

Black Widow 1 Mayıs 2020,  The Eternals 6 Kasım 2020, Shang Chi and the Legend of the Ten Rings 12 Şubat 2021, Doctor Strange in the Multiverse of Madness 7 Mayıs 2021, Thor: Love and Thunder ise 5 Kasım 2021’de gösterime girecek. 

Asıl bombalar ise 2022 – 2023 devrinde patlayacak. 2 milyar dolara yakın gişe hasılatı elde eden Black Panther serisinin devam sineması Black Panther 2,  6 Mayıs 2022’de izleyicilerle buluşacak. 2022 – 2023 periyodunda ise  Ant-Man 3, Blade, Captain Marvel 2 ve Guardians of the 3 imalatları gösterime girecek. 

Gelelim en çarpıcı gelişmeye… Disney – Marvel iştirakinin Avengers gibisi bir grup olan A-Force‘u izleyicilerin beğenisine sunması bekleniyor. Prodüksiyonun; Spider-Verse’e misal biçimde animasyon çeşidinde olabileceği sav ediliyor. Elbette zıddı de olasılıklar arasında. A-Force üyeleri arasında; genç Captain Marvel ve alternatif kainatın Örümcek Adam’ı Miles Morales bulunuyor. Deadpool 3‘ün de 2023 yılının birinci yarısında gösterime gireceği katılaştı.

Yorum Ekle